Úřad práce nezajistí práci každému

Úřad práce

Hledáte práci a jste registrováni na pracovním úřadu? Nepočítejte s tím, že vám úřad práce najde práci 100%. Registrace je dobrovolná a je jedním z kroků, jak si zaměstnání hledat. Další řešení je hledání práce na vlastní pěst.

Využijte úřad práce i web Personalistka.cz

pr webvám s hledáním práce pomůže, nicméně je vhodné sledovat také portály práce, například Personalistka.cz. Najdete zde přehledně stovky nabídek práce v nejrůznějších oborech. Hledat práci můžete podle oblasti kde žijete, oboru, který vyžadujete. Třeba vám padne do oka nabídka ze zcela jiného oboru, na který splňujete veškeré parametry.

Úřad práce a jeho pravidla

Hledání práce na Personalistka.cz je velmi jednoduché, nezávazné a zdarma. Úřad práce po vás vyžaduje pravidelnou docházku, na portálu práce nikam nemusíte, vyhledávat můžete podle svého času i podle toho, zda hledáte novou práci, brigádu nebo se jen poohlížíte po lépe placeném místě. Hledat práci na pracovním portálu je snadné, firmy zde často inzerují hned několik pozic najednou. V případě, že vám nevyhovuje jedna nabídka, můžete se přihlásit na další.

Úřad práce

Úřad práce

Vždy zde najdete nabídky za poslední měsíc. Vyhledávat můžete nejnovější, starší než týden nebo za uplynulý měsíc. Práci bychom měli hledat intenzivně a k tomu využívat nejrůznější kanály, jako je úřad práce, pracovní portál, oslovení personální agentur, osobní návštěva firem a rozesílání životopisů.

Zaujme-li vás na webu nabídka práce, vždy k ní najdete veškeré informace, včetně pracovní pozice, požadavků na zaměstnance a výše platu. Dalším krokem je kontaktovat zaměstnavatele, zaslat životopis a především dobře zpracovaný motivační dopis. V případě, že zaujmete dobře zpracovaným a strukturovaným CV, nic vám nestojí v cestě získat vysněné místo.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu     

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment