Únikové hry: vstupte na chvíli do odlišné reality!

Donedávna byly u nás únikové hry neznámým pojmem. Říká se jim také Escape game nebo Exit game. Jsou stále populárnější týmovou aktivitou, proto možností, kde je vyzkoušet, přibývá. Vyzkoušet své schopnosti a to, kam až sahají vaše hranice, můžete třeba v The Chamber Ostrava.

O co se v případě Escape Games jedná

Octnete se v místnosti, která jakoby patřila do úplně jiného světa. Je v ní vytvořen propracovaný systém úkolů, se kterými se musíte „poprat“, abyste došli cíle. Na konci se dozvíte, kde je schován klíč. Únikové hry Ostrava jsou skvělou zábavou. Možná zní trochu nebezpečně nebo drsně, vhodné jsou ale téměř pro každého. Vždyť i dospělí si někdy chtějí hrát! Tuto zábavu si můžete dopřát především ve větších městech a Ostrava není výjimkou.

Proč zrovna únikové hry Ostrava

„Únikovky“ hýbou světem zábavy a jsou na strmém vzestupu. Nudný život, kdy většinu dnes trávíme v práci a ve městech, jim nahrává. Revoluční zábava nabídne něco mezi videohrou a táborovou „bojovkou“. Těšit se můžete na pátrání po indiciích a luštění různých hádanek i hlavolamů. Potřebovat budete logické myšlení, rozvahu a zároveň pohotovost, sáhnete si možná na dno svých možností.

Koho vzít s sebou

The Chamber Ostrava je ideální aktivitou pro skupinu přátel nebo pracovní kolektiv, zkrátka pro lidi, kteří se chtějí pobavit a spatřit se navzájem v trochu jiném světle. Organizátoři vám zamknou v místnosti a bude už pouze na vás a vašem týmu, jak si poradíte s výzvou, před kterou stojíte. Nezbytná je spolupráce a zapojení mozkových závitů. Radost, když vyřešíte hádanky a šifry, se musí prožít. Rozhodně stojí za to.

Těšte se na adrenalinový zážitek

V únikových hrách Ostrava se nevyhnete adrenalinu, s tím ale určitě každý účastník počítá. Je to zpestření všedních dní a zážitek, na který jen tak nezapomenete. Skvělé je, že nejsou vyžadovány žádné speciální znalosti ani dovednosti. Plusem je, umíte-li logicky uvažovat, být všímaví, kombinovat a pohotově jednat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment