Tlumočnické služby i pro náročné zájemce

Ovládat více než jeden jazyk je dnes pro spoustu lidí samozřejmostí. Druhým jazykem však málokdo vládne dokonale plynule. Navíc se můžete dostat do situace, kdy člověku, který mluví jinou řečí, nebudete vůbec rozumět. Tento problém vám pak pomohou vyřešit tlumočnické služby, které dnes nabízí celá řada profesionálních společností. Tlumočení využijete nejen ve svém soukromém životě, ale především na různých veřejných akcích.

Tlumočnické služby na akci jako součást balíčku

Pořádáte tiskovou konferenci nebo jinou akci, kam jsou zváni cizojazyční hosté? Jestliže máte strach, že jim obecenstvo nebude rozumět a vy sami nechcete rozhovor překládat, tak je namístě využít profesionální tlumočnické služby, kde máte jistotu plynulého překladu cizího jazyku.

Ve společnosti A-TechService se specializují kromě tlumočení také na ozvučení a jsou vám tak schopni nabídnout odbornou pomoc při organizaci vaší celé akce a vám ušetřit hodiny práce a nakonec i spoustu peněz. Protože když si služby objednáte kompletně, vyjdou vás samozřejmě levněji, než kdybyste si objednávali jednotlivé dílčí činnosti samostatně.

Tlumočení od A-TechService

Co přesně jsou zde tedy schopni nabídnout? Jedná se o kombinaci mobilní tlumočnické a ozvučovací techniky. Tlumočnické a audio systémy lze využít pro konsekutivní i simultánní tlumočení opravdu kdekoliv. Jejich služby tak využijete nejen po celé České republice, ale třeba i v zahraničí. Samotné tlumočení lze dále kombinovat s velkoplošnou projekcí nebo s pronájmem speciální průvodcovské techniky, která je doplněná ještě mikrofonem.

Využití tlumočnických služeb je opravdu různorodé a přichází v úvahu třeba při kabinovém tlumočení pro kongres, dále při konferencích, na školeních, při prezentacích nebo na dalších soukromích či veřejných akcích obdobného charakteru.

Profi články
  • 4
    Shares

1 Comment on Tlumočnické služby i pro náročné zájemce

Leave a comment