Nejlepší kurz dolaru v Praze získáte u směnárny Aura Aktiv

Pražská směnárna Aura Aktiv nabízí ty nejlepší směnné kurzy v celém hlavním městě. Potřebujete si směnit peníze na dovolenou nebo na pracovní cestu do zahraničí? Tak právě zde získáte nejlepší kurz dolaru v Praze. Stačí navštívit jednu ze dvou poboček. Obě se však nacházejí v centru, takže když už budete trávit čas v Praze, tak je pravděpodobně neminete.

Osvědčená směnárna, která nabízí nejlepší kurz dolaru v Praze

Díky směnárně Aura Aktiv získáte výhodné směnné kurzy na veškeré zahraničí měny. Ať už potřebujete směnit koruny za dolary, eura, libry nebo nějakou jinou cizokrajnou a téměř exkluzivní měnu, tak se na tuto směnárnu můžete rozhodně obrátit. Pokud máte naopak nadbytek cizí měny, která vám zbyla například z dovolené z destinace, kam se v dohledné době neplánujete vracet, můžete tuto měnu směnit výhodně za české koruny.

Směnárna Aura Aktiv patří mezi prověřené pražské směnárny a ten nejlepší kurz dolaru v Praze vám zde nabídnou její důkladně proškolení pracovníci. Směnárna spolupracuje v oblasti školení s Českou národní bankou a disponuje dvěma diskrétními pobočkami s pokladnami. Pobočky naleznete v Praze v ulicích Široká a Politických vězňů, které se nacházejí přímo v centru města.

Zvolte si kvalitní služby a individuální přístup

Na pobočkách směnárny Aura Aktiv se setkáte s individuálním přístupem u všech jejích pracovníků, kteří pravidelně absolvují školení, semináře a konference. Nejenže zde směníte své bankovky a mince, ale také můžete využít služeb odborného poradenství. Na pobočkách se domluvíte česky, anglicky nebo rusky. Pro směnu peněz si však připravte nezbytnou hotovost, protože směněné peníze nelze hradit platebními kartami.

Mimo standardní směnárenské služby nabízejí u Aura Aktiv také výkup poškozených eurobankovek všech nominálních hodnot a starých německých marek.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment