TISK OBRAZŮ

Zrychlená doba si žádá rychlost i v umění. Víte, že Michelangelo pracoval na jediné fresce Stvoření světa, která se nalézá v proslulé Sixtinské kapli, dlouhé čtyři roky? Vážně trpělivost slavného umělce obdivujeme a myslíme, že si tu zmínku v učebnicích dějepisu zaslouží. S takovým postupem už dnes ale moc neuspějete.

Fo

Fobraz – tisk obrazů

Řešením je tisk obrazů. K nám do Fobraz jednoduše pošlete svou fotografii. Čekáte, že bychom k tomu asi měli něco dodat? Ono je to vážně takhle všechno. Zbytek tisku obrazů zařídí už Fobraz. Jste zvídaví, takže vás tak trochu pustíme do naší tvořivé kuchyně. Tiskneme za využití originálních inkoustů na přírodní plátno a obraz zasadíme do dřevěného rámu z borovice. Plast zkrátka nemá takové kouzlo. Všichni ekologicky smýšlející čtenáři se zaradovali. Samozřejmostí je kvalitní uchycení plátna do rámu, které najdete nenápadně na zadní straně. Naše výrobky jsou odolné i vůči UV záření.

fobraz

Tisk obrazů u nás navíc nespočívá jen v tom, že zhmotníme z digitálního světa vámi vyvolený motiv. Ať už si dáte vytisknout fotografie z důležitých životních momentů, které mají pro vás citovou hodnotu nebo chcete umělecké varianty, jejichž účelem je váš interiér výhradně ozdobit, nabízíme vám navíc různé styly tisku. Vybrat si můžete klasickou cestu a dát si vyrobit třeba portrét. Na tu profesionální fotografii z ateliéru, kde vám to sluší tak, že by průměrná topmodelka s honorářem ve výši vašeho ročního platu bledla závistí, jste prostě zvlášť hrdí. Uchýlit se můžete ke koláži, případně si nechat vytvořit fotoobraz ve stylu pop art. Stihneme to navíc již během jediného dne a ještě vám zdarma přidáme 3D maketu. Rádi vás uvidíme, pokud si přijdete svou zásilku vyzvednout do Fobraz osobně. Nemáte-li tolik času, nechte to opět na nás. Pošleme vám ji na dobírku.

22

Kolik mě to bude stát? Tento údaj si snadno zjistíte na našem webu. Cena závisí na rozměru fotoobrazu. Jste zklamaní, protože jste nenašli takovou velikost, která by byla zkrátka tak akorát na stěnu vašeho obývacího pokoje? Pošlete nám virtuální cestou svůj požadavek. Vytvoříme fotoobraz zcela podle individuálního přání. Máte na srdci něco jiného? Přidejte kontakt na vás a my už se sami ozveme zpět.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment