Tepelné čerpadlo Samsung EHS

Hledáte optimální tepelné čerpadlo pro vaši domácnost? Pak by jistě stálo za to vyzkoušet si Samsung EHS. Toto jedinečné tepelné čerpadlo nabízí vlastnosti jako žádné jiné na trhu. Díky tepelným čerpadlům můžete ušetřit velké roční náklady, a návratnost takového zařízení je tak velice rychlá, v řádech let.

Tepelném čerpadla

Tepelné čerpadlo

Samsung

Tepelné čerpadlo Samsung EHS má optimální výkon v rozmezí teplot -2°C až +2°C. Čerpadlo je ale schopno topit i do hlubokých mrazů, a to při účinnosti 90%. Díky tomu se můžete těšit na roční úsporu až 75% nákladů, což se každé domácnosti jistě vyplatí. Díky takovému snížení nákladů se navíc snižuje doba návratnosti vašich investic.

Samsung EHS disponuje perforovanými lamelami a díky většímu průměru ventilátoru je tak toto tepelné čerpadlo nejtišší ve své kategorii. EHS navíc umí snížit hluk i vibrace, což umožní klidné noci pro váš co nejlepší spánek. Nemusíte se tak bát, že by vám čerpadlo hučelo dnem i nocí ke zbláznění.

Tepelném čerpadla Samsung

Tepelné čerpadlo Samsung

Už se vám stalo, že jste byli někde v zimní krajině na procházce, ale zapomněli jste doma před odchodem přitopit? To už se vám díky systému tepelného čerpadla Samsung EHS nestane. Můžete jej totiž ovládat pomocí Wi-Fi přes váš mobilní telefon či webové rozhraní. Můžete tak nastavit teplotu i užitkové vody pro váš co největší komfort.

Díky invertorovému čerpadlu, který udržuje ideální průtok vody v soustavě můžete snížit celkovou spotřebu, což vede k dalším úsporám, které vám tepelné čerpadlo Samsung EHS umožní.

Pokud vás toto tepelné čerpadlo a jeho systém zaujalo, neváhejte navštívit také webové stránky www.samsungehs.cz. Zde se můžete dozvědět všechny výhody, které vám tento systém přinese včetně úspor vašeho rodinného rozpočtu.

Pomocí těchto webových stránek můžete samozřejmě zažádat o nezávaznou kalkulaci ideálního řešení pro váš dům. O zbytek se už postarají specialisté.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Press-Media.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment