Bydlení Brdy – příroda s Prahou v zádech

V krásné přírodě brdských lesů, ale v těsné blízkosti Prahy a všech jejích výhod, leží Nová Ves pod Pleší. A právě tady vyrostly čtyři krásné a účelně zařízené domy.  Poslední z nich je k dispozici pro případné zájemce o bydlení v souladu s přírodou v obytné čtvrti, jejíž celou čtvrtinu tvoří zeleň. V budoucnu zde bude celkem dvacet domů, z nichž čtyři další se již staví.

Nové domy Brdy

Lokalita je vhodná nejen pro milovníky přírody, ale také pro všechny, kdo trpí znečištěným životním prostředím v Praze. Vzduch zde je totiž výjimečně čistý a okolní lesy doslova lákají k procházkám v každém ročním období.  Zároveň je v obci veškerá občanská vybavenost, včetně mateřské a základní školy, pošty a také ordinací pediatra i praktického lékaře. I do supermarketu se dá dostat pěšky jen za deset minut, takže to zvládnou i maminky s kočárkem. Proto je bydlení Brdy ideálním projektem zejména pro rodiny s dětmi.

brdy

Důležitá je také dopravní obslužnost – pouhé 2,5 km jízdy leží dálnice D4, po níž jste autem v Praze za pouhou čtvrthodinku. Zahrada každého domu má branku, o které pěšky dojdete na zastávku autobusu za jedinou minutu. Těm, kteří preferují vlak, bude cesta autem na nádraží trvat jen 5 minut, případně lze autem zajet až na stanici metra, a to za 20 minut.

brdy

Bydlení Brdy, nádherná příroda

K dispozici je momentálně dům s označením D5/4 na pozemku 371 m2. V přízemí je vstupní předsíň, velkorysý obytný prostor s kuchyňským koutem a toaleta. Schodištěm se přesunete do 1. patra, kde jsou tři pokoje a koupelna s vanou a druhou toaletou. Velká francouzská okna z přízemí otvírají prostor do zahrady, čímž se obytná plocha ještě zvětší. Domy jsou stavěny českou firmou z velmi kvalitních materiálů a spadají do energetické třídy B. Kromě nezbytného napojení na všechny inženýrské sítě, včetně kanalizace, vede k domům nová kvalitní příjezdová cesta s chodníky a veřejným s osvětlením, která je lemována okrasnou zelení.

brdy

 

Finální úprava každého domu se dělá přesně podle potřeb budoucího majitele. Lokalitu i již dokončený dům si můžete osobně prohlédnout. Poslední neprodaný dům z již dokončených se momentálně prodává za akční cenu necelých 3,5 mil. korun včetně DPH. Více informací i možnost objednat se na prohlídku naleznete na www.bydleni-brdy.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment