Studium MBA není nikdy krokem vedle

V současné době jsou na zaměstnance, ale i podnikatele kladeny stále vyšší požadavky a představitelé různých institucí jsou nuceni se neustále vzdělávat a přizpůsobovat novým trendům. Potřeba celoživotního vzdělávání zasahuje do mnoha oborů lidské činnosti.

ESBM1

 

Současná doba sice přináší vyšší nároky, ale zároveň i technologie, které nám těžké břemeno ulehčují. Dnes je moderní studovat online formou e-learningu z pohodlí kanceláře, domova nebo zahrady. Jde to kdekoliv, kde je připojení k internetu.

Velkou výhodou je e-learningové studium například pro manažery, kteří musí držet krok s moderním managementem. Velmi oblíbeným řešením je studium MBA, které je zaměřeno na aktuální trendy a jejich využití v praxi. Z pohodlí domova se dá vystudovat třeba na European School of Business Management.

ESBM3

Studium je flexibilní časově i obsahově

Obavy, že online studium MBA není tak efektivní, jsou naprosto neoprávněné. E-learningový systém školy ESBM obsahuje nejen studijní materiály a prezentace, ale také diskusní fóra, termíny seminářů, kontakty na lektory atd. Díky tomu je možné začít studovat kdykoliv. Studenti se musí za celou dobu výuky, která trvá jeden rok, zúčastnit pouze čtyř interaktivních workshopů.

Flexibilní je také obsah studia. První studijní blok je sice pevně daný a obsahuje základy, které jsou nezbytné pro každého manažera, ale od druhého bloku už si každý volí vlastní specializaci dle svého zájmu a zaměření. Na ESBM vás nikdo nenutí vzdělávat se v oblastech, které nikdy nevyužijete.

Škola pro život

ESBM je rovněž příležitostí pro seznámení se s lidmi na obdobných pozicích. Velmi často vznikají přátelství mezi spolužáky, samozřejmostí pak jsou neomezené konzultace s lektory. Takové kontakty obvykle vydrží na celý život a ESBM to podporuje. Své absolventy pravidelně zve na zve na odborné workshopy, přednášky a další události.

Titul MBA má mnoho lidí. Podle průzkumu ho vlastní například 42 generálních ředitelů z žebříčku 100 nejlepších společností podle Fortune. S patřičným vzděláním se mezi nimi jednoho dne můžete ocitnout i vy. Kdo ví?

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


nineteen − ten =