Sehnat práci ihned není nemožné

Máte malý příjem nebo puberťáka, který se o prázdninách nudí? Práce ihned v podobě nárazové či dlouhodobé brigády je vhodným řešením. Na pracovních portálech, vývěskách a  v různých podnicích najdete celou řadu brigád.

Práce ihned

Práce ihned

Jak hledat práce ihned

Nemůžete delší dobu najít práci? Stačí vám třeba brigáda? Nečekejte s hledáním po Vánocích, letních prázdninách. S hledáním práce ihned začněte. Pokud narazíte na inzerát, který vás zaujal, rozhodně na něj zkuste reagovat i když máte pocit, že nejste nejvhodnější kandidát. Podívejte se především na to, jaké firma potřebuje znalosti a dovednosti. Podle toho připravte svůj životopis.

Životopis není rozhodně cár papíru který by nikdo nečetl. Naopak potencionální zaměstnavatel, personalista nebo personální agentura kladou často životopisu velkou váhu. Měl by být sepsaný přehledně tak, aby bylo hned jasné, co umíte a co firmě můžete nabídnout. Dejte si záležet také na movitačním dopise. Pokud zaujme, může být vysněné místo nabízené práce ihned vaše.

U pracovní agentury seženete nejrůznější práce ihned

Pracovní agentury nabízí zprostředkování zaměstnání i zaměstnanců. Je možné propůjčit své zaměstnance nebo nabídnout práce ihned . Největší zájem je o zaměstnance na pozici pokladní, vybalování zboží, roznos letáku či denního tisku.

Velký zájem je také o práce ihned na pozici řidičů, au-pair, v létě pak jsou vyhledávání brigádnici na sběr ovoce a zeleniny, ale i údržbu zahrad.

Nedaří se vám sehnat práce ihned ve vašem oboru? Rekvalifikujte se!

Některé pozice se neustále mění, zanikají nebo naopak přibývají nové. Nemůžete najít práci ve svém oboru? Využijte možnosti rekvalifikace a práce ihned bude vaše. Rekvalifikační kurzy pořádá mnoho společností a také úřad práce. Vždy se musí jednat o kurz akreditovaný.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment