Stickerbomb fólie na auta jsou prostě cool

Chcete si vytunit auto tak, aby bylo poznat? Aby se jeho design vryl každému do paměti? Nebo byste chtěli jen lehce ozdobit svého miláčka, aby nepůsobil fádně? Není problém. Vyberte si stickerbomb fólii, kterou si vytuníte auto podle vlastního uvážení.

Sickerbomb fólie si zvládne nalepit každý

Milovníci tuningových vozů, ale i „prostí“ motoristé jsou uchváceni stickerbomb fóliemi, které se dají sehnat v různých variantách a lze je aplikovat na auto svépomocí. Materiál stickerbomb samolepek je fólie, jež je po nahřátí plně tvarovatelná. Jednotlivé motivy mají velikost deset centimetrů, menší samolepky jsou tří až pěticentimetrové. Vyrábějí se vícebarevné i černobílé samolepky. Kvalitní zhotovení těchto fólií zaručuje jejich voděodolnost a dlouhou životnost.

Sháníte-li nějaké další samolepky, které by zdobily anebo tunily váš vůz, můžete využít pestré nabídky společnosti PŽ Design. Na výběr máte polepy na boky, které se vyrábějí z odolné a jakostní fólie. K dispozici jsou polepy vystavené na internetových stránkách studia, ovšem můžete si navrhnout vlastní motiv, který pro vás pracovníci studia zhotoví. Pak už budete na silnici či v závodech nepřehlédnutelní. Stejně tak se dají polepit i ráfky samolepicími proužky. Tyto proužky se vyrábějí v různých sadách v závislosti na šířce pneumatik: od dvanácti do 21 palců. Šířka proužků na ráfky může být pět, nebo devět milimetrů.

Podobně si můžete ozvláštnit své vozidlo rychlými pruhy, které se aplikují od předního nárazníku přes kapotu a střechu po zadní nárazník. Šířka jednoho pruhu je variabilní – od 10 do 29 centimetrů. Samozřejmě se většinou lepí pruhy dva vedle sebe. Boky tuningového i osobního automobilu lze polepit decentními pruhy, jež se nabízejí v mnoha barevných variantách.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment