Škrabadlo pro kočky: jak vybrat správně?

Kdyby kočky uměly mluvit, byly by velmi náročnými zákazníky. Při nákupu škrabadel pro kočky je potřeba vzít v potaz mnoho věcí. I to roztomilé koťátko časem vyroste a stane se z něj kočka o váze minimálně 8 kg. Jak vybrat správně škrabadlo pro kočku?

Jaké zakoupit škrabadlo pro kočky?

Právě váha kočky je jedním z prvních parametrů, které při nákupu škrabadla pro kočky, musíme zohlednit. Kočku nebude nejspíš zajímat nejmodernější design. V případě, že se jí škrabadlo pro kočky nebude líbit z jiných důvodů, jednoduše si bude dále drápky brousit o nábytek.

Aktivní plemena koček jako jsou například bengálské kočky ocení vysoké škrabadlo pro kočky, na kterém mohou stoupat až ke stropu. Nezapomeňte vybrat škrabadlo, které obsahuje i kotvící prvky.

Pro kočky, které raději lenoší, případně jsou rády celý den v úkrytu, jsou vhodná škrabadla, která mají domeček a měkké polštářky. V tomto případě vám postačí nízké škrabadlo pro kočky. Tento typ škrabadel se hodí pro plemena jako jsou ragdoll, birma a další.

 

Na broušení drápků je škrabadlo nepostradatelné

Škrabadlo pro kočky musí obsahovat také část, na které si váš čtyřnohý miláček může brousit drápky. Vhodné jsou typy škrabadel, které jsou omotané sisalem. Kočky po tomto škrabadle také snáze šplhají, než po moderních kovových trubkách. Nezajímá vaši kočku vybrané škrabadlo? Umístěte na něj její oblíbené hračky, rolničky či zvonečky, peříčka, atd.

V eshopu skrabadla-pro-kocky.cz najdete celou řadu variant. Můžete pořídit samostatné stojící nohy na sisalové základně nebo modely s domečky, nechybí ani závěsné modely pro kočky, které nemají rády nudu. Vybrat si můžete vhodnou velikost podle prostoru, který svým kočkám v bytě můžete poskytnout.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment