Den (hýčkání) matek

Blíží se máj a lásky čas. Zamilované dvojice se budou líbat pod rozkvetlými třešněmi, vodit se ruku v ruce a láskyplně si hledět do očí. Až ale pomine kouzlo prvního květnového večera, zasvěceného především oslavě lásky partnerské a milenecké, zkuste připravit něco podobně krásného i pro vaše maminky.

Jak každý jistě ví, Den matek připadá na druhou květnovou neděli. Pojďte ale letos tento den udělat opravdu výjimečným. Zapomeňte na květiny a bonboniéry. Tyhle neosobní dary může žena dostat od kohokoliv, od vzdálené sestřenice, nebo i k narozeninám od šéfa v práci. Originální a nezapomenutelný dárek pro maminku ale může být to, že jí věnujete den, kdy se o ni budete starat. A to po všech stránkách.

Vyzkoušejte tentokrát něco zcela mimořádného

Udělejte jí snídani, a k ní můžete třeba jako překvapení přiložit dárek, který jste vybrali. A protože většina žen miluje kosmetiku, můžete zkusit vybrat něco přesně pro ni. Může to být třeba parfém, který by si sama nekoupila, protože jí přijde příliš drahý, a tak kolem něj jen toužebně chodí. Odvážlivci mohou zkusit koupit i nějakou novinku. Ale tam už je třeba přemýšlet, zda má maminka raději sladké vůně, těžší kořeněné, zda bude vůni nosit každý den, nebo jen na večerní slavnostnější akce.  Pokud vám vybírání vůní přijde až moc těžké, nebo máte výrazně odlišný vkus, než vaše maminka, můžete jí koupit třeba kosmetickou sadu od její oblíbené značky, nebo nějaký pečující přípravek, který třeba obsahuje hroznový olej. Když zajdete do parfumerie, určitě vám rádi poradí. Nebo se zkuste inspirovat na stránkách různých e-shopů s kosmetikou.

Dárek je rozbalen, překvapení pryč, a co s načatým dnem? Vezměte maminku na procházku a povídejte si, o čem jen chcete. Tohle zvládnou dcery i synové. Dcery si ale můžou s maminkou užít i trochu té holčičí zábavy, zajít nakupovat, do sauny nebo na masáž. A večer můžete s celou rodinou zajít na nějakou slavnostní večeři. To aby to nebylo líto tatínkům, protože i ti si zaslouží vaši lásku a pozornost.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment