Rychlá půjčka na účet do 10 minut

S půjčkami se v dnešní době setkal snad skoro každý z nás. A nemusí jít zrovna o závratné sumy. Dnes, kdy lidem většinou chybí finanční rezervy, je velice jednoduché ocitnout se bez finančních prostředků. Co dělat v takové chvíli, kdy do výplaty je ještě daleko?

Rychlé řešení

Velice oblíbený řešením se v poslední době stala rychlá půjčka na účet, jejíž vyřízení probíhá zcela „online“ a zbaví vás jak finančních problémů, tak i zbytečného papírování. Finanční obnos můžete mít na svém účtu již za 10 minut. A to se v případě nenadálých finančních výdajů rozhodně vyplatí.

Jak nenaletět?

Vzhledem k tomu, že podobné krátkodobé půjčky poskytuje v Česku plno nebankovních společností, je důležité si vybrat správného poskytovatele. Půjčka před výplatou každému může být totiž velmi lehce počátkem dlouhotrvajících finančních problémů. Tedy, pokud se svěříte do rukou někomu méně serióznímu. Ale jak by se mohl v tomto živoucím prostředí, kde vznikají stále noví a noví poskytovatelé, vyznat obyčejný člověk? Jednou možností je samozřejmě podrobný průzkum na vlastní pěst, který ovšem zabere obrovské množství času. Druhou možností je potom využití služeb jakýchsi recenzních portálů, které poskytují stručný přehled jednotlivých služeb.

Půjčka

Půjčka

Jedním z podobných portálů je právě třeba Pujckalusk.cz. Jeho nespornou výhodou je nejen možnost rychlého sjednání vámi vybrané půjčky, ale zejména to, že ho provozují opravdoví finanční specialisté, kteří se v dané problematice cítí jako ryba ve vodě. Na serveru najdete přehledné srovnání jednotlivých poskytovatelů se všemi pro a proti. Plusem je, že provozovatelé portálu dané půjčky opravdu sjednají a vyzkouší, nejedná se o pouhopouhé papírové srovnání. U všech společností najdete všechny potřebné kontakty, časté otázky, ale také například i osobní zkušenosti.

Modelový příklad

Jako příklad nám může posloužit třeba oblíbená Zaplo.cz půjčka. V hlavní části se v přehledném řádkovém zobrazení jednoduše dozvíte vše co je před uzavřením půjčky potřeba vědět. Mimo to tu ale najdete i méně obvyklé informace po kterých tak nebudete muset složitě pátrat někde po internetu. Dozvíte se třeba, zda je půjčka určena i pro cizince, jaký je procentuální poměr schválených žádostí vůči těm zamítnutým a třeba také, jestli existuje možnost prodloužení nebo odložení splátek. Velmi užitečná je sekce častých dotazů, která není pouhou kopií všeobecných frází, ale je ušita přímo na míru té které půjčce. Dozvíte se zde třeba proč má Zaplo.cz půjčka poplatek 1 Kč. Konečně, velmi nápomocná je i přehledná tabulka ve které jsou znázorněny modelové půjčky i celková zaplacená částka.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment