Rady a tipy – jak vybrat hodinky

Hodinky jsou nejen praktické, ale i vysoce módní záležitostí. Vybírat lze od sportovních, extravagantních, elegantních, až po konzervativní. Neváháte-li sáhnout kvůli hodinkám hlouběji do své kapsy, pak si můžete opatřit hodinky zlaté, stříbrné či platinové. Ovšem ne vždy vás musí luxusní hodinky zruinovat, mnohé značky se dají pořídit za skvělou cenu. Takovým příkladem jsou i hodinky Geneva.

Dámské hodinky

Dámské hodinky

Vždy záleží jak na finančních možnostech tak vkusu každého z nás. Ve světě hodinek najdete mnohdy nadčasové, krásné kousky za přijatelné ceny, ale i takové, ze kterých dostanete téměř závrať. Přemýšlíte-li o hodinkách jako dárku pro blízkou osobu a nevíte si rady, přinášíme pár tipů na co se zaměřit.

Jak vybrat ty správné hodinky?

Popřemýšlejte nad tím, jaký životní styl daná osoba preferuje? V jaké společnosti se často vyskytuje? Jestli je typ sportovní či podléhá kouzlu kostýmků a obleků. To, jak tráví daná osobě většinu svého času, vám pomůže najít vhodný typ hodinek. Není pravdou, že hodinky s velkým ciferníkem se hodí pouze pro muže. I sportovně založené ženy mají rády masívní hodinky, které se nedají přehlédnout.

Hodinky

Hodinky

Hodinky podle typu osobnosti

Geneva hodinky bílý květ uvítají romantičky milující květiny. Pro léto jsou jako stvořené rovněž hodinky „Růžová stuha“, které mají originální řemínek. Občas může být malý problém v rozhodování se mezi barvou. Ačkoliv to nevypadá, ženy s tímto krokem mají mnohem menší problém. Muži musí hodinky sladit s barvou obleku, aktovky, obuvi.

Ženy naproti tomu disponují neuvěřitelnou schopností sladit jakékoliv hodinky s oblečením i šperky. Křehkým a drobounkým ženám budou slušet spíš hodinky menší a ozdobný náramek. Větší a robustnější ženy si mohou dovolit dámské hodinky s velkým ciferníkem.

Jaký řemínek preferovat?

Při výběru řemínku se vyplatí věnovat pozornost i materiálu, ze kterého je vyroben. Některé kovy mohou vyvolávat alergické reakce. V tomto okamžiku je vhodné se nenápadně zeptat osoby, které chceme hodinky koupit. Některým lidem nemusí zase naopak vyhovovat řemínky z kůže či plastu.

Hodinky je vhodné snažit se vždy sladit se zbytkem doplňků. Má kabelka zlaté či stříbrné spony? Jaké nosí daná osůbka náušnice, prstýnky? Je spíše sportovní, elegantní nebo prakticky zaměřená? Přejeme hodně štěstí ve výběru a pevně věříme, že koupíte ty správné hodinky.

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment