Půjčovna elektrocentrál

Plánujete větší společenskou akci pod širým nebem či na netradičním místě, kde není zavedena elektřina? Nebo vám vypadla dodávka proudu a potřebujete ji rychle a efektivně nahradit? Řešíte zajištění elektřiny při stavbě? Nebo jste majitelem venkovního sportoviště či jiného areálu?

Pak je tu Hujeval právě pro vás

Hujeval je spolehlivá půjčovna elektrocentrál, která zajišťuje jejich dovoz, montáž, servis, dodání součástek a případný prodej již od roku 2012. Agregáty a generátory dokážou rychle vyrobit velké množství proudu, které zajistí plynulý chod všech strojů a techniky, kterou budete potřebovat.

Letní kina, filmové a hudební festivaly, party a večírky pod širým nebem už nejsou problém. Na dieselagregáty lze napojit všechna zařízení, které budete pro plynulý chod akce potřebovat.

Pronájem elektrocentrál je levná a výborná varianta čerpání proudu z klasické sítě. Elektrocentrály s výkonem od 150 do 900 kVA jsou k dispozici na jakékoli akce. Cena vám bude následně vypočtena dle náročnosti a plánovaného zatížení a výkonu elektrocentrály.

Pokud si nejste jistí, můžete využít bezplatnou a nezávaznou kalkulaci ceny, díky které si budete moci udělat jasnou představu o pronájmu zařízení. Firma zároveň zajišťuje i jeho následnou demontáž a odvoz, případně i další podpůrný servis. Nemusíte o elektrocentrálách nic vědět, špičkoví profesionálové z firmy Hujeval vše pohodlně zajistí za vás a zajistí hladký chod vypůjčené elektrocentrály. Kromě jednorázových zakázek se lze domluvit i na dlouhodobé spolupráci.

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů navíc není nic snazšího než se obrátit na zákaznickou linku či e-mail, kde vám bude zodpovězen jakýkoli dotaz. Díky cenové dostupnosti a kvalitního plánování a realizaci je firma Hujeval špičkou na českém trhu s dieselagregáty a elektrocentrálami.

Profi články
  • 4
    Shares

2 Comments on Půjčovna elektrocentrál

Leave a comment