Příjemné prostředí v bytě vám zaručí Vzdušín.cz

Vzduch je tak samozřejmou součástí našich životů, že o něm ani moc nepřemýšlíme. To se mění až ve chvíli, kdy se v našem okolí objeví nějaký problém. Přílišné horko, zvýšená vlhkost v bytě, problémů, které se mohou vyskytnout, je nepočítaně. Naše kroky by pak měly směřovat ke specialistům, kteří se úpravě vzduchu věnují dlouhodobě. Rozdíl poznáte ihned a vaše zdraví vám jistě poděkuje.

Klima

Mobilní klimatizace

Když je horko nesnesitelné

I v našich zeměpisných šířkách dochází k postupnému oteplování. Zimy už nejsou, co bývaly a v letě se stále častěji vyskytují tropické teploty na které nejsme zvyklí. Potíme se čím dál více, pracovní produktivita klesá a hrozí reálné riziko úžehu. Skvělým a chytrým řešením pro boj s horkem jsou mobilní klimatizace. Nespornou výhodou je především to, že jsou rychle přemístitelné a nevyžadují žádné stavební úpravy v bytě. Jsou tak výborným řešením do panelové zástavby a historického jádra každého města. Snadno tak vyřešíte problém s nejteplejším obdobím roku a pak mobilní klimatizaci jednoduše uklidíte.

Druhým pomocníkem pro boj s horkem může být ventilátor vzduchu. Je to jednoduché zařízení, které ale i dnes neztrácí nic ze své funkčnosti. Moderní ventilátory vzduchu jsou navíc velmi tiché a i po designové stránce v ničem nezaostávají. Ve spojení s klimatizací se pak jedná o nejúčinnější možnou kombinaci, která dokáže jednoduše rozvést chladný vzduch do všech koutů vašeho bytu.

Odvlhčovač vzduchu

Odvlhčovač vzduchu

 

Když nás trápí vlhkost

Není to neobvyklý jev. Týká se jak novostaveb, kdy nový dům postupně uvolňuje vlhkost získanou při samotné stavbě. Týká se ale také rekonstruovaných bytů a domů, kdy stará zástavba není dimenzovaná na moderní materiály a výsledkem může být zvýšená vlhkost. Ta vede nejen k možnosti vzniku plísní, ale je celkově nevhodným prostředím pro dlouhodobý život. Snadným řešením jsou v tomto případě odvlhčovače vzduchu. S jejich pomocí dokážeme vzduch v bytě jednoduše zbavit přebytečné vlhkosti a udržet ji na zdravé hladině. Široké rozpětí nabízených modelů lze využít od jednoduchých pro malé byty, až po profesionální, které se uplatní třeba při provozu veřejného bazénu.  Moderní odvlhčovač vzduchu je tichý, automatizovaný pomocník, s jehož pomocí dosáhnete zdravějšího prostředí ve vašem bytě.

Přijďte se poradit do Vzdušín.cz a zhluboka se nadechněte i v tom nejparnějším létě.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment