Postele z masivu

Rozhodně byste se nemohli zařadit k ranním ptáčatům? Připomíná každý start do nového dne spíš utrpení? Možná máte nejvyšší čas uvažovat nad novou postelí.

Masiv, osudová láska na celý život

Většinou se můžete setkat s variantou vyrobenou ze smrku, dubu či buku. Taková postel neškodí nikterak ani citlivějším z vás, neuvolňuje žádné škodlivé látky, proto jde o naprosto hypoalergenní materiál. Životnost masivu lze bez nadsázky počítat na desítky let, tudíž se jedná i o mnohem ekonomičtější variantu.

postel z masivu

U jiných postelí se časem můžete dočkat nepříjemného rozvrzání. Spoje, které představují nejnamahánější součást tohoto nábytku, se totiž časem opotřebí a uvolní a takovýto nedostatek se již nedá napravit. To se vám u postele z masivu stát opravdu nemůže. Dřevo se vyznačuje dostatečnou odolností, aby obstálo v každodenním používání. A dokonce se hodí i na postele dětské, kde na výdrž klademe ještě vyšší nároky. Samozřejmě i v tomto případě ovšem závisí na kvalitě materiálu. Zajímat by vás proto neměly jen vlastní rozměry, ale ještě jeden parametr, jímž je tloušťka. Dá se říct, že přiměřenou pevnost zajišťuje zhruba síla od 30 mm.

Silák s křehkou duší

Sice působí robustně, nicméně pro svůj design si získal značnou oblibu. Interiéru dokáže dodat nezaměnitelný punc útulnost a specifickou hřejivou atmosféru domova. Pokud by se vám sám o sobě v této podobě ale nelíbil, lze jej navíc ještě opatřit povrchovou úpravou tzv. mořením, čímž získáme další odstíny, ale neporušíme přirozenou kresbu dřeva. V případě, že vám vyhovují vlastnosti, ale vzhled až tak ne, můžeme na míru připravit i moření bílé. To dokáže původní strukturu z části překrýt.

Navíc taková postel z masivu s úložným prostorem elegantně vyřeší potíže s nedostatkem místa v každém bytě. Uklidíte sem sezónní oblečení nebo třeba sportovní vybavení. Umí být nejen praktická, ale také pohodlná, a to díky výklopnému roštu. Postele z masivu vyrábíme a dovážíme po celé ČR a vždy s úsměvem. Naším heslem se totiž stala vstřícnost a komunikativnost. Mezi postelemi z masivu si naši zákazníci oblíbili zejména nový typ postel z masivu Carmen. Líbí se tato ohnivá krasavice i vám?

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment