Postele z masivu to je kvalita do vaší ložnice

Vybrat si nábytek z masívu je krok správným směrem. Masívní dřevo je přírodním materiálem, který vám nabízí řadu možností a výborných vlastností. Pro jakou dřevinu se rozhodnout závisí na tom jakou chcete mít životnost, cenu a nebo kvalitu.

Postele z masivu

Postele z masivu

Smrkové postele z masívu

Vyrábíme také postele z masivu ze smrkového dřeva . Je za velmi dostupné ceny a navíc nabízí nízkou hmotnost, rovněž je oblíbený pro svou pěknou strukturu dřeva. Má charakteristickou světlou barvu a umožní tak celou řadu úprav.

Dubové postele z masivu

Dub je nejkvalitnější dřevinou ze které se vyrábí postele z masívu s úložným prostorem i bez něj. Má výraznou texturu, je velmi tuhý a houževnatý. Jde o velmi kvalitní a funkční i estetickou třídu nábytku. Pokud máte zájem o postel z masivu, luxusního vzhledu s kresbou dřeva je dub tou správnou surovinou. Dubové dřevo vám dopřeje pohodlí i krásu.

Bukové postele z masivu

Buk je kvalitní dřevina s velmi kvalitní texturou. Nábytek z buku jako jsou oblíbené postele s úložným prostorem s výklopným roštem dle přání, nabízí tvrdý a pevný nábytek s jemnou texturou.

Výhody nábytku z masivu

Nábytek z masívu lze nechat také nalakovat do mnoha různých odstínů. Vybrat si můžete celou řadu kvalitních barev. Velmi oblíbené je lakování na bílo, zde však dávejte pozor, protože výsledná bílá barva způsobí to, manželské postele z masivu 90×200, nebudou mít svou typickou texturu dřeva. Lepší variantou je využít bílé moření, které zachová viditelnost kresby vysoce jakostního výběrového dřeva, které bylo na postele použito.

Další nábytek

Mimo oblíbených postelí z masívů si lze objednat i noční stolky, laťové rošty v rámu i bez něj, zdravotní matrace a případně i komody. Kvalitní výrobce umožní i výrobu atypického nábytku včetně matrací. Objednat si zboží můžete v eshopu, kdy výroba i rozvoz v rámci celé ČR i SR je prováděn i o víkendech.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment