Payllo Vám dává část zisku!

Nákupy přes internet jsou samozřejmostí a naprosto běžnou praxí pro každého z nás. Určitě také proto, že jsou pohodlné, rychlé a měly by být také výhodné. Vyzkoušejte si, že i Váš nákup může být maximálně výhodný. U nás v Payllo Vám totiž nejen nabízíme kvalitní výrobky a produkty z desítek prověřených eshopů, takže si přijde na své takřka každý. My Vám navíc pravidelně dáváme část z našeho vlastního zisku. Řekněte sami, už se Vám jinde stalo, že se s Vámi podělili o získ? Přitom nemusíte dělat žádnou složitou věc. Zaregistrujte se u nás a sami se přesvědčte o tom, že nákup se slevou není pouze reklamní tah, u nás je to realita.

Vyzkoušejte, neprohloupíte

Všichni, kdo u nás zaregistrování jsou, milují naše pátky. Pátek je totiž dnem, kdy pravidelně rozdělujeme polovinu zisku, který jsme za celý týden nastřádali do tzv. Balíku. Ten v pátek otevřeme a kredity v něm nashromážděné rozdělíme na půl. První polovinu z Balíku přidělíme rovnoměrně mezi všechny u nás registrované. Každý má tedy část svých kreditů vždy jistou. Zbylých 50 % připíšeme majitelům tzv. správných ticketů. Jejichž vlastníkem může být kdokoli. Dají se získat za registraci, za nákupy, za sdílení.  Není na tom vůbec nic složitého. Sleva má u nás několik významů. Nákup se slevou u nás pořídíte nejen díky výhodnému zboží z exkluzivních eshopů, ale také díky našemu pravidelnému rozdělování zisku mezi naše registrované zákazníky.

Užijte si Vaše nákupy, nebojte se nám doporučit nové eshopy, které jsou Vašimi oblíbenými, a zatím jste je u nás nenašli a v neposlední řadě se těšte na pátky. V osm hodin večer přidělujeme kredity, se kterými si určitě budete vědět rady. Aby bylo úplně jasno, hodnota jednoho kreditu je shodná s hodnotou jedné koruny. Nemusíte si tedy lámat hlavu s žádnými složitými přepočty a rovnou můžete začít nakupovat. Tak s chutí do toho.

Profi články
  • 4
    Shares

2 Comments on Payllo Vám dává část zisku!

Leave a comment