Nůžkové stany do 2 dnů u vás!

Jak se dovídáme z médií, tak třetina Čechů si velice oblíbila grilovací párty. Nejčastěji se opékají kuřata a buřty, nechybí lahodné víno a dobré pivo, hraje příjemná hudba – prostě paráda. A taková akce se neobejde bez kvalitního nůžkového stanu. Nůžkové stany – novodobý fenomén. Nůžkové stany se staly vedle bazénů, trampolín, zahradního nábytku běžnou součástí v domácnostech, kde mají lidé k dispozici zahradu. Takový je trend, a pokud toužíte být trendy a navíc pravidelně pořádáte grilovačky či jiné společenské akce, tak rozhodně musíte zavítat do internetového obchodu t-zbozi.cz. Na první pohled vás zaujme ohromná nabídka zboží a skvělé ceny, do dvou pracovních dnů máte zboží doma.

Nůžkové stany

Nůžkové stany

Nůžkové stany – jednoduché rozložení

Nůžkové stany si především oblíbili drobní podnikatelé a restauratéři. Nůžkové stany se dají potisknout vhodným logem, fotografií či animací a tak máte k dispozici úžasný reklamní prostředek, který dokonale zviditelní vaše podnikání. Než kliknete na sekci nůžkové stany, tak uvažte, jaká bude pro vás nejvhodnější velikost. V nabídce je ohromná škále barev, tvarů a velikostí. Taktéž se můžete spolehnout, že veškeré výrobky jsou vyrobeny podle platných evropských norem a standardů. Před prudkým větrem a deštěm vás ochrání pouze stabilní výrobek, pevně ukotvený v zemi, a proto se vyhněte všem pochybným prodejcům.

170x195_2015-01-14-15-36-372751-big
Nůžkové stany – spolehlivé zastřešení

Nůžkové stany – pevná hliníková nebo ocelová konstrukce je zahalena kvalitním PVC materiálem. Nůžkový stan zvládne sestavit i méně zručný člověk a to bez použití nářadí. Navíc tento výrobek dokonale poslouží i jako dočasný skladovací prostor pro drobnou techniku nebo si hospodyňky pod stanem suší mokré prádlo. Taktéž je možné dokoupit náhradní díly, jako je bočnice, střecha, přenosná taška nebo moskytiéra a další. Nezbývá než popřát příjemné nakupování! Co můžete učinit dnes, neodkládejte na zítřek.

Profi články
  • 3
    Shares

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


fifteen + three =