Nehtová modeláž na zdravých nehtech – vizitka opravdové dámy

Ruce a nehty byste měly mít stále v bezpečí. Teď zřejmě tápete, jak tato věta souvisí s nadpisem, který hovoří o nehtové modeláži. Souvisí, a to tak, že velmi. Možná ani netušíte, že pokud navlékáte na mytí nádobí gumové rukavice, a pak ruce v nich oblečené vnoříte do horké vody, vyhnete se sice přímému působení saponátu, ale vašim rukám tato varianta žádnou dobrou službu neudělá. Když ale vyzkoušíte variantu tenoučkých bavlněných rukavic pod těmi gumovými, po pár dnech uvidíte a pocítíte ten obrovský rozdíl. Vaše nehty budou zůstávat zdravé, připravené na kvalitní nehtovou modeláž. A až vaše nehty ozdobí gel lak na nehty nebo lak na nehty opi, případně komponenty ze sady na akrylové nehty, ani těmto při mytí nádobí, mytí podlahy nebo ručním přepírání neublížíte. Zbytečně tedy neotálejte a pořiďte si důležité “oblečení” na své ruce ještě dnes.

Sáhněte po lahůdkách z Ráje nehtů

A teď už konečně smíte pošilhávat i po takových dobrůtkách, jakými jsou již zmíněné gel laky, sada na akrylové nehty, UV gel na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, laky na nehty obecně a samozřejmě i vyhlášená značková kosmetika Body Boom. Ptáte se, kde po nich a máte začít pošilhávat? Nejlépe na internetových stránkách e-shopu rajnehtu.cz.

Vitamíny a minerály pro zdraví i krásu

Nabídka e-shopu je opravdu skvělá. Najdete v ní také UV lampy na nehty, brusku na nehty a tolik potřebný kosmetický kufřík, který vám pomůže udržet v kosmetických proprietách pořádek a řád. V případě, že se vám bude zdát, že vaše ruce, především nehty, stále nedosahují takové kvality, jaké by měly díky vaší péči dosahovat, vsaďte ještě na tolik potřebné vitamíny a zinek, železo, vápník a křemík. Nebude to dlouho trvat a zlepšení se určitě dostaví.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment