Nápojové automaty na pracoviště

Nápojové automaty od Nápojové Ambulance

Nápojové automaty jsou užitečnými přístroji, kteří nám pomáhají zpříjemnit čekání na dopravní prostředky nebo v čekárnách ordinací, díky nim se můžeme zahřát v chladných zimních dnech, kdy si můžeme nechat připravit lahodný horký nápoj či polévku. Jejich sortiment je široký a výběr nápojů je tak rozmanitý. Proto často není lehké si z pestré nabídky vybrat. Výhodou a velkou oblibou jsou i tzv. “To-go” nápoje, kdy dostanete nápoj do kelímku s sebou s plastovým víčkem, aby nedošlo k případnému vylití nápoje, nebo máte možnost nechat si připravit nápoj přímo do vlastního hrnku.

Nápojové automaty na pracoviště

Nápojové automaty vám zpříjemní čas při nechtěném či zdlouhavém čekání, pomohou také s dodáním energie a jsou i příjemným zpestřením pracovního dne, a tedy výborným benefitem na pracovišti. Tyto přístroje je možné umístit v kancelářích, vestibulech hal i do čekáren v ordinacích a dalších míst jako jsou školy, firmy a jiné veřejné budovy.

Nápojové automaty

Nápojové automaty

Spolehlivý dodavatel nápojových automatů je vždy řádně a včas zásobuje kávou, čajem, cukrem, apod., pravidelně aktualizuje a rozšiřuje nabídku nápojového sortimentu, doplňuje množství kelímků a důsledně se stará o pravidelnou údržbu a servis nápojových automatů. Zaměstnanci ani jejich zaměstnavatelé si už nemusí dělat starosti s přípravou kávy, nemusí dokonce ani docházet do daleké kavárny, když mají jen pár minut volného času.

Káva do pár minut z kvalitního automatu

Káva z automatů je velice kvalitní, trubky stroje se udržují v čistotě, a neměly by zanechávat pachuť ani nežádoucí zápach nápojů. Navíc si sami můžete zvolit velikost nápoje a množství cukru.

Nápojové automaty nabízejí kromě kávy i různé druhy horkých čokolád, sodu, capuccino, čaje, presso i polévky. Stačí si vybrat vhodný typ přístroje, který chcete nechat umístit na pracovišti pro své zaměstnance a klienty. Nápojové automaty si lze koupit nebo levně pronajmout na libovolně dlouhou dobu. Nabídku nápojových automatů najdete na Nápojová ambulance.cz.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment