Nabídka práce

Hledáte práci?  Jistě vás zajímá aktuální nabídka práce a volných míst i nabídka brigád, kterou vyvěšuje úřad práce, pracovní portály, personální agentury i samotné firmy.  Nabídka práce se zpravidla dělí podle konkrétních oborů, požadovaného dosaženého vzdělání uchazeče i typu pracovního poměru. Vybírat můžete podle regionu i státu, kde chcete třeba za prací vycestovat.

Nabídka práce

Nabídka práce

Zaujala vás konkrétní nabídka práce? Odpovězte na ní co nejdříve

Zaujala vás nabídka práce? Neváhejte na ni odpovědět co nejdříve. Zašlete strukturovaný životopis, pokud je vyžadována, tak i fotografii a nezapomeňte na dobře napsaný motivační dopis. Pokud vám v dokumentech může něco chybět, nejspíš vás vyřadí jako nevhodného kandidáta na obsazovanou pracovní pozici.

Nabídka práce od personální agentury

Nabídka práce a odpověď na ni znamená také zjistit si o dané firmě konkrétní a veškeré informace. Jakou nabízí pozici, ale především čím se zabývá, jaké má firma vize do budoucna a cíle, případně zda přispívá na charitu, kde má pobočky. Je důležité si pročíst alespoň webové stránky firmy. Nezaskočí vás tak žádná otázka co se týče firmy. Nezájem o informace o firmě= se nezájem o přijetí.

Svůj životopis i motivační dopis napište spisovnou češtinou, pište bez gramatických chyb. Důležité otázky si nechte na pohovor. Nepište věty typu nemám praxi, jsem bez zkušeností, o tomto oboru nic nevím. Naopak napište jak jste komunikativní, pracovití, pečliví, spolehliví, máte organizační schopnosti, cestovali jste? Napište jakou zvládáte jazykovou úroveň, jak zodpovědní, klidně i co vás baví a o co máte zájem.  Nebojte se být kreativní, ale nevymýšlejte si. Nabídka práce není důvodem ke lhaní. Jste-li pozváni na pohovor, nenechte se zaskočit otázkou výše platu, předem si zjistěte platové ohodnocení v tomto oboru. Rozhodně cenu nenadsazujte, ale ani příliš nesnižujte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment