Motorové a převodové oleje

Millers Oils je vyhlášenou anglickou společností, která vyrábí vysoce kvalitní motorové oleje a nejen je, již více než sto let. Své jméno si získala díky vyhlášeným produktům a také tomu, že po celou dobu své existence kladla důraz na poskytované služby a spokojenost svých zákazníků. Veškeré produkty byly vyvinuty, vyrobeny i zabaleny v jejím výrobním závodě právě v Anglii. Už i to svědčí o tom, že kvalitu svého zboží bere velmi vážně a nehodlá na ní šetřit. Její oleje jsou používány na všech velkých automobilových závodech světa. I v extrémních podmínkách totiž plní skvěle svoji funkci a udržují vozidla ve skvělém stavu.

Kvalitní motorové oleje

Kvalitní motorové oleje

Motorové oleje od Millers Oils

Pokud chcete vašemu vozu nebo motorce dopřát skutečnou kvalitu, máte k dispozici velký výběr i v rámci České republiky. Motorové oleje, ale i převodové oleje jsou specialitou Pipa Oils. Je totiž oficiálním prodejcem této značky. Tato společnost založená dvěma přáteli neustále roste a vyvíjí se. Její úspěch je také založen na tom, že chce svým klientům dopřát jen to nejlepší, jejich spokojenost je na prvním místě. Jejím cílem není klienta pouze získat, ale také si ho dlouhodobě udržet a to je možné pouze v případě, že nabízí to nejlepší. A to se týká jak produktů, tak i služeb.

Automobilové oleje, motocyklové oleje, ale i závodní oleje jsou jejich doménou. Produkty jsou k dispozici nejen pro moderní vozy, nezapomínají ani na vozidla historická.

Převodové oleje jsou specialitou Pipa Oils

Aktuálně Pipa Oils poskytuje svým klientům služby, mezi které se řadí dodání objednaného zboží maximální do 48 hodin, ale nabízí třeba také velmi oblíbenou možnost zaplatit prostřednictvím brány GoPay. Klienty nebere jako samozřejmou věc, proto vždy jedná profesionálně a s osobním přístupem. Není se tedy čemu divit, že její podíl v České republice neustále roste. Je to důkaz spokojenosti zákazníků a jejich chuť se vracet.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu

Novinky-Zprávy.cz

iZprávyDnes.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment