Bude svatba? Pak zvolte statek Benice

Nadchne vás malebné prostředí, ze statku Benice na vás dýchne romantika a potěší vás příjemná obsluha i dokonalý servis. Svatba na statku s romantickým koňským spřežením je snem každé nevěsty. Vám se může splnit právě na statku Benice.

Svatba v malebném prostředí

Svatba v malebném prostředí

Svatba a romantika na statku Benice

Pro svatební hosty i snoubence je svatba důvodem k radosti, má probíhat bez starostí. Statek Benice je nádherné zrekonstruované místo, s hřebčínem Favory, kde jsou chováni kladrubští koně, ideální místo pro událost jako je svatba. Na vaše přání připravíme pro vás jízdu v kočáře. Svatební hostina lze uspořádat na nádvoří i v bývalém špejcharu či v barokní místnosti, kam se vleze maximálně 30 osob. Je zde možné se ubytovat v jednom z 11 pokojů.

Svatba

Svatba

Statek Benice je místem ideálním pro vaši svatbu. Díky umístění na samotě nejste vázáni nočním klidem a zábava se může protáhnout do časných ranních hodin. Pro děti jsou připraveni poníci, pro hosty zábavné soutěže. Přejeme si, abyste u nás prožili originální a netradiční svatbu a děláme pro to maximum. Projížďka nádhernou přírodou a církevní nebo civilní sňatek, který pro vás lze zařídit přímo na statku, jsou důvodem, proč se pro toto místo rozhodnout.
Statek Benice pořádá i akce pro firmy.

Svatba i firemní akce

Statek Benice se skvěle hodí na firemní večírek. Připravíme raut až pro 1000 lidí, k dispozici je také školící místnost s projektorem a dostatek parkovacích míst pro firemní akce. V blízkém okolí je cyklostezka, uspořádáme vám zážitkové hry, připravíme večerní grilování nebo záhradní party, kde můžete pozvat neomezené množství hostů.
Naučte se ovládat koně, opečte si buřty nebo si můžete zasoutěžit v jízdě zručnosti na starém traktoru. Toto jen drobný výčet možností, jak zabavit hosty vaší firemní akce. Máte další nápady? Neváhejte se s námi o ně podělit, pokud to bude v našich silách, rádi je zorganizujeme.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment