Mini modely památek České republiky

Vaše vlastní sbírka suvenýrů

Zajímáte se o památky nacházející se na území České republiky? Cestujete ve volném čase po zákoutích naší země a navštěvujete známé pamětihodnosti – ať už zámky, hrady, kostely či katedrály? Libujete si v historii a baví vás poznávat české dědictví? Pak právě pro vás je určena novinka v podobě mini modelů památek ČR, která se právě teď objevuje na trhu!

modely

Ať už rádi poznáváte tajemství zdejších hradů, oněměle si prohlížíte drobné detaily v katedrálách nebo se necháváte unést kouzlem nádherných zámků –modely památek vám dávají jedinečnou příležitost obdivovat skvosty České republiky i v pohodlí vašeho domova.

Památka na poličku

I když veškerý volný čas strávíte na cestách po známých památkách, které rozhodně stojí za vidění, určitě neodoláte příležitosti pořídit si jejich miniaturní provedení a mít je tak neustále na očích. Nyní si můžete pořídit sběratelské modely českých hradů a zámků, kostelů a katedrál a celé řady dalších pamětihodností. Jedná se o číslovanou kolekci, pro kterou se bezpochyby nadchne každý nadšený sběratel, jenž určitě ocení skutečnost, že modely hradů, zámků i kostelů neustále přibývají a jejich počet roste. I vy tak můžete mít všechny nádherné skvosty naší země pohromadě!

krivoklat model

Kde se dají mini modely památek pořídit?

Modely památek věrně kopírují skutečný originál. Při jejich výrobě je myšleno na každičký detail, díky čemuž je výsledné dílo skutečným uměním. Mini modely pamětihodností se nyní začínají objevovat v prodejnách suvenýrů přímo v místě památky nebo v infocentrech, kde si je můžete pořídit za rozumnou cenu. Na spodní části krabičce najdete štítek se základními informacemi o objektu: webové stránky, GPS lokaci i umístění na mapě České republiky. Všechny modely jsou umístěny do drobných odolných krabiček, které drobné modely ochrání nejen proti prachu, ale i proti poškození.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment