Kulečníkové stoly 2016

Kulečník byl vyhledávanou zábavou již za dob slavných francouzských vladařů, kdy uchvátil i samotného Ludvíka XI. V té době samozřejmě nevypadala hra úplně přesně jako dnes, ale také šlo o mimořádnou a velice oblíbenou zábavu. Byla ovšem pouze pro vybranou společnost. Ještě, že v dnešní době už o ni nemusíme být ochuzeni, ač třeba nepatříme mezi smetánku. Kulečníkový stůl si totiž můžete velmi jednoduše pořídit třeba rovnou k Vám domů, nebo do Vašeho podniku.

Kulečník

Kulečník, zábava pro každého

Jaké jsou vlastně na výběr kulečníkové stoly v roce 2016. Možnosti jsou pestré, zahrnují škálu od minikulečníku až po stoly velké třeba 5,7 nebo 8 stop. Standardní kulečníkový stůl můžete přizpůsobit i ne úplně rovnému povrchu, protože má k dispozici pochromované nohy, které pohodlně nastavíte dle potřeby. Tím je zajištěna jeho vodorovná poloha a komfortní hraní. Samozřejmostí je také funkce centrálního vracení koulí. Ani samotná montáž Vás nepřekvapí, zvládne ji v podstatě každý. Vše potřebné je vždy dodáno přímo se stolem. A to nejlepší na konec je bezkonkurenčně jednoduchá údržba stolu. Stačí občas lehce očistit kartáčem a hladké plochy očistit vlhkým hadříkem s trochou saponátu.

Kulečník, nebo minikulečník

Z toho všeho vyplývá, že není potřeba s pořízením kulečníkového stolu váhat. Určitě je však dobré vzít v potaz důležité faktory při jeho výběru.  Stěžejní je si promyslet, kam chcete stůl umístit, protože pro pohodlnou hru je nutné mít kolem stolu ještě tak dva tři metry místo, aby byl možný volný pohyb s tágem. Dále je nutné počítat s tím, že ke kvalitní hře je nutné také kvalitní osvětlení. Ideálně by nad stolem neměla chybět lampa. Asi nejvíce oblíbené bývají stoly velké 7 stop, to je takový zlatý střed. Pokud se však hře věnujete profesionálněji, vyberete spíše stůl větší. A pokud doma nemáte dostatečný prostor, pořiďte si minikulečník. I s tím si užijete spoustu zábavy. Kulečník zaručeně nezklame při žádné příležitosti. Nechte své přátele, aby mohli Váš kulečníkový stůl obdivovat a zapojte je také dohry. Pokud uvažujete o pořízení stolu třeba do Vaší restaurace, uvidíte jak bude najednou plná života.

Profi články
  • 4
    Shares

1 Comment on Kulečníkové stoly 2016

Leave a comment