Levné stěhování v Brně zajistí Gradas

Levné stěhování

Jsme tu pro vás, kdykoliv nás potřebujete, stěhovací služby Gradas, Kunštátská 1408/7, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora. Provedeme stěhování rychle, dle vašich požadavků a za bezkonkurenční ceny. Náš tým tvoří pouze skuteční profesionálové, kteří zajistí bezproblémový chod stěhování. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, abychom vyšli každému vstříc.

Levné stěhování v Brně

Navíc pro vás máme připraveno několik výhod:
– u nás máte nižší cenu o 21% než u konkurence, nejsme totiž plátci DPH
– zdarma vám dovezeme a zapůjčíme krabice ke stěhování
– jsme k dispozici i o víkendech, bez jakýchkoliv příplatků
– každý měsíc pro vás připravujeme slevy na vybrané služby
– stěhování i z vyššího podlaží bez příplatků za patro
– po Brně u nás máte rozvoz stěhovaného nábytku zdarma
– navíc jsou u nás stěhované věci pojištěny do výše 1 000 000 Kč

Stěhování  těžkých břemen Brno

Vyberte si z naší rozmanité nabídky služeb, vyhovíme všem!

Přestěhujeme kompletně celý byt i dům v termínu, který vám vyhovuje. Profesionální stěhováci zajistí rychlý a bezstarostný průběh stěhování. U nás jsou vaše věci v bezpečí.
Nábytek demontujeme a smontujeme kvalitním nářadím Bosch, všechny naše vozy jsou bezpečné pro převoz stěhovaného nábytku, navíc jsou prachotěsné.
Do 30 km od Brna je převoz zdarma! Krabice i obalový materiál vám zapůjčíme a přivezeme s dostatečným předstihem, provádíme prohlídku stěhované místnosti pro určení potřebného počtu pracovníků a výběr vhodného vozidla.
V ceně služby je také rozmístění nábytku přesně podle vašich požadavků, po ukončení stěhovacích prací probíhá kontrola, zda vše odpovídá požadavkům zákazníka.

Využijte našich služeb také pro stěhování v jakémkoliv rozsahu – od malé kanceláře po velké provozovny s rozsáhlým zařízením, samozřejmě za nejlepší ceny v Brně. Pro nás nejsou problém ani nadměrná velikost či hmotnost i nad 600 kg, dostatečný počet pracovníků s potřebnou výbavou si hravě poradí i s náklady extrémních rozměrů.

Provádíme také vyklízecí práce a likvidaci odpadu. K dispozici pro vás máme také doplňkové služby, například kompletní řešení nového či starého bydlení nebo komerčních prostor k řádné rekonstrukci.

Obraťte se na nás, pomůžeme vám vyřešit jakýkoliv problém ohledně stěhování i dalších služeb. U nás vám garantujeme skvělé ceny, profesionálně a kvalitně odvedenou práci. Pro přesnější cenový odhad vytvořte v kontaktním formuláři seznam stěhovaných věcí.

Kontaktujte nás, snadno a rychle Vaše

Stěhování GRADAS

 
Telefon:(+420) 606 458 202
Email:brno@stehovanigradas.cz
Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment