Kvalitní vinylové podlahy pro dům i obchod

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy to je snadná údržba, krásný design

Uvažujete nad novou podlahou? K nejoblíbenějším materiálům dnes patří vinyl. Vinylové podlahy nabízí širokou škálu řešení do celého bytu a vhodné jsou i do mnoha komerčních prostor. Nevadí jim ani zvýšená vlhkost. Vinylové dílce mohou být celoplošně lepené (za pomoci speciálních lepidel či samolepící), dále plovoucí, volně položené a zámkové.

Zvolte vhodnou třídu zátěže

Vinylové podlahy-dílce se nehodí pouze jako podlaha, využít je lze také k obložení schodišť či stěn. Podle plánovaného využití a místa určení vybíráme podlahu s vhodnou třídou zátěže. Komerční prostory představují zpravidla zátěž vyšší než běžná domácnost. Máme-li děti, domácí zvířata či z nějakého dalšího důvodu u nás bude podlaha více „trpět“, zvolíme tu odolnější.

Nebuďte na realizaci podlahy sami

Zalíbila se vám vinylová podlaha, ale realizace nových povrchů ve vás vyvolává pocit hrůzy? Nebuďte na to sami a nechte vše na odbornících. Dáte přednost české firmě s tradicí a příjemným prozákaznickým přístupem? Firma DVEŘE Pb s.r.o. se nezbývá pouze dveřmi, v jejím sortimentu nechybí ani kvalitní vinylové podlahy. Na prodejně vám poskytne poradenský servis, zjednodušeně řečeno vám pomůže vybrat vhodnou podlahu pro dané účely a nasměruje vás k té nejlepší volbě designui konkrétního typu vinylové podlahy. Máte vybráno? Dalším krokem bude zaměření. Po něm následuje doprava materiálu podlahy i její pokládka.

Vinylové podlahy

Jaký dekor?

Výběr dekorů je u vinylových podlah obrovský. Věrné imitace dřeva, všemožné barvy a vzory dávají prostor naší fantazii a umožní zařídit prostor zcela podle představ. I do koupelny a kuchyně můžeme vinylovou podlahu bez obav položit. Vinylové podlahy Vinyl Floor Forever v nabídce společnosti DVEŘE Pb s.r.o. se mohou pochlubit širokou paletou dekorů. K nejoblíbenějším patří autentický vzhled dřeva nebo imitace betonu.

Vinylové podlahy s praktickými vlastnostmi

Vinylové podlahy od DVEŘE Pb s.r.o. jsou kvalitní, stabilní, výborně izolují a jednoduše se udržují. Jsou to vlastnosti, které od moderní podlahy očekáváme. Položit je lze i na vodní podlahové topení! Některé dekory jsou pokládány plovoucím způsobem, jiné se lep k podkladu. Přijďte se podívat na prodejnu DVEŘE Pb s.r.o. a vyberte si tu pravou podlahu pro váš dům, byt či provozovnu!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

40plus.cz

Naše-domy.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment