Konformní chlazení je zárukou dobré investice

Hledáte efektivní úsporu? Toužíte po snížení času chlazení forem až o polovinu? Chcete při samotném lití kovu a vstřikolisování plastu, značně snížit deformaci konečného výlisku? V tom případě vám jako jedna z mála firem v České republice představujeme revoluční konformní chlazení, které díky zkušenostem, pokročilým technologií a především perfektnímu citu pro věc, ušetří nejen váš čas, ale i vaše peníze.

Konkurenční firmy mohou mít problém, my ovšem ne!

Řada konkurenčních firem si jistě s chladicím zařízením poradí, ovšem ne tak efektivně jako naše společnost INNOMIA. Používáme pouze ty nejmodernější technologie a to je náš prim, který nás drží na pomyslném stupni vítězů. Od roku 2006 poskytujeme svým zákazníkům maximální podporu v jejich realizacích a vždy se jim snažíme přizpůsobit naše služby. Mezi naše malá vítězství ovšem rezolutně patří realizace našich služeb za pomoci DMLS technologií. Jedná se o takzvaný 3D tisk, který provádíme přímo na 3D tiskárně. Plastové prototypy jsou tak dokonale funkční a představují značnou úsporu vašich peněz i času.

Inovace, kvalita, zkušenosti a rychlost, to je oč tu běží

Naše technologie, které neustále inovujeme, se starají o to, že svým zákazníkům nabízíme perfektní služby za přijatelné ceny. Technologie chlazení forem si totiž čas od času zaslouží naší pozornost vzhledem k neustále rozvoji techniky. Za své hovoří například rychlá výroba prototypů Rapid Prototyping či naše zásluhy v oblasti vývoje a návrhů prototypů na základě 3D optického skenování. Svým zákazníkům rovněž nabízíme konstrukci i výrobu prototypových forem a to včetně následné dodávky samotných plastových výlisků. Desetileté zkušenosti, kterými se můžeme, v oblasti konformního chlazení pyšnit o nás vypovídají, že kvalita a rychlost zhotovení je u nás na prvním místě.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment