Kam za zábavou?

Už dlouho jste si s Vaším bratrem nedopřáli pánskou jízdu a oba si holdujete ve vojenské technice? Darujte Vašemu bratrovi k narozeninám poukázku na projížďku v BVPpro dva a užijte si tak tento netradiční vojenský zážitek spolu.

Užijte si jízdu v BVP

Obrněný transportér BVP se bude za Vaší přítomnosti prohánět drsným terénem bývalého vojenského tankodromu. Pokud nemáte dostatek odvahu k tomu tento silný vojenský vůz řídit, můžete to nechat na zkušenějším instruktorovi a užívat si jízdu jako jeho spolujezdec. Součástí poukázky je také prohlídka rozsáhlého vozového parku. Naskytne se Vám jedinečná příležitost vidět opravdové rarity v oblasti historické vojenské techniky. Firma na zážitky nabízí inspiraci také k mnoha jiným zajímavým zážitkům, které nadchnou každého správného muže. S kamarády si můžete zahrát barevnou hru paintball, splnit si dětský sen a stát se na jeden den kovářem nebo si užít den na plachetnici s Vaší drahou polovičkou.

Nezapomenutelné zážitky od Firmy na zážitky

Na internetovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz najdete celou řadu nezapomenutelných zážitků, které si sebou v paměti ponesete na celý život. Vyplnit jimi můžete Váš volný čas o víkendu nebo o dovolené, ale také je darovat jaké dárek někomu z Vašich nejbližších. Právě zážitky od společnosti Allegria představují jedinečný způsob, jak dát najevo Vaši náklonnost a lásku dané osobě. Zároveň již při rozbalení obdarovaný pozná, jak jste si dali s výběrem dárku záležet. Díky dárkům pro muže od Firmy na zážitky sklidíte u oslavence velký úspěch. Zážitky můžete hledat v několika kategoriích. Oblíbené jsou nejen adrenalinové, ale také wellness i gastronomické zážitky.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment