Jak vybírat těhotenské oblečení

Těhotenství patří k jednomu z nejnáročnějších avšak zároveň nejkrásnějších období každé ženy. Tělo ženy se mění, objevují se stavy, které novopečená maminka zatím nezná. Mimo to, že musí dodržovat určitá pravidla a získávat nové informace je nucena změnit i svůj šatník.

Těhotenská móda nemusí být drahá a přitom je elegantní. Jedinou podmínkou těhotenského oblečení je pohodlí. Okamžik, kdy těhotná žena přejde z té klasické módy na těhotenskou se různí, podle toho jak se kulatí. Do určitého období stačí volné oblečení, legíny, tuniky.

 

Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení

Slušivé těhotenské oblečení

 

Horší je to v zimě, kdy se krátí den, vítr je vlezlý, ostrý a musíme se teple oblékat. Se vší tou vrstvou a batůžkem vepředu musíme vejít pod kabát. Tady by klasická bunda či kabát neobstály.

Těhotenské oblečení je možné vybírat podle svého vkusu a potřeb. Rozhodně se není třeba obávat, že musíte vzít to, co je. Jestliže ráda nosíte šaty – klidně si pořiďte šaty různých materiálů, délek, designu, barev a vzorů. Naopak milujete-li sportovní eleganci, ani v těhotenství se jí vzdávat nemusíte. Vybírat lze mezi těhotenskými kalhotami i riflemi. Nakupujte styl i barvy, na které jste zvyklá. Důležité je cítit se pohodlně a dobře.

 

Jakou velikost těhotenského oblečení zvolit?

 

Jestliže si nevíte rady, jakou velikost zvolit, doporučujeme skutečně tu reálnou nikoliv o několik čísel větší s tím, že vám to déle vydrží. I těhotná žena může vypadat hezky upravená s ladně padnoucím oděvem. Jestliže přemýšlíte dopředu a prakticky, zvolte spíše než větší model. Vsaďte na universálnost, kde se dají povolit knoflíčky či šňůrky, jež se přizpůsobí měnícím se křivkám.

 

Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení

Těhotenské spodní prádlo

 

Spodní prádlo patří v těhotenství rovněž k důležitému sortimentu. Těhotenské podprsenky jsou vyrobeny jednak z kvalitních a na dotek příjemných materiálů, ale navíc dopřejí zvětšujícím se prsům patřičnou podporu. Jestliže si nepotrpíte na klasické střihy kalhotek, klidně zvolte těhotenské tanga. Nezapomínejte ani na pyžamo, pro klidný a pohodlný spánek, kde nic nestahuje a netlačí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích 

Tiskové-zprávy.eu      Novinky-Zprávy.cz    Svět-Ženy.cz

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment