Nudíte se? Vyrazte si za uměním! Galerie Praha

galerie Praha

Na podzim již počasí není nejpříjemnější a stále více lidí začíná spoustu času trávit za dveřmi svých domovů. Možná vás již nudí odpoledne strávená u televize nebo počítače a marně si lámete hlavu nad ideálním programem, který by vás nejen pobavil, ale zároveň ve vás zanechal příjemné vzpomínky. Jestliže nechcete sedět doma a nevadí vám atmosféra nabitá uměním, pak si vyrazte do výstavní galerie, kde na vás dýchne ten správný vánek kreativity!

Projděte se mezi obrazy a nechte se unést příjemnou atmosférou

Galerie Praha je velice příjemné místo, kde již po samotném vstupu do síně přijdete na jiné myšlenky. Je zde připravena celá řada zajímavých obrazů, které rozhodně stojí za váš čas a pozornost. Jestliže umíte ocenit snahu a nadání, pak není nad čím váhat! Projděte se mezi poutavými obrazy a nechte, aby na vás skrze malůvky na plátně promluvil jejich samotný autor. Zaručujeme vám, že na podobný zážitek jen tak nezapomenete.

Pasivita se netrestá, ale aktivita se cení!

Většina lidí se chodí do galerie jen dívat, což ale nemusí být váš případ! Samozřejmě vám nikdo nebude vyčítat, pokud galerii jen navštívíte a zase odejdete. Navštívit ale můžete i aukční síň a zúčastnit se prodeje obrazů. Máte-li doma nějaký kousek, o němž víte, že má cenu, pak neváhejte a přihlaste jej do aukce nebo si sami v aukci nějaký pěkný obraz pořiďte. Z jednoho výletu si tak odnesete nejen nezapomenutelné zážitky, ale i dech beroucí dekoraci, na kterou bude radost pohledět.

Udělejte si čas, stojí to za to!

V aktuálních plískanicích, kdy si s námi počasí hraje, se toho venku moc dělat nedá. I přesto by ale byla škoda strávit celé odpoledne doma – tak si udělejte čas a zhodnoťte jej mnohem zajímavěji, nežli sezením u oblíbeného pořadu v televizi. Uvidíte, že se vám tato časová investice vyplatí!

Galerie Praha

www.galeriekodl.cz

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment