Firemní stravování

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnes už je snad ve všech středních a větších společnostech standardem to, že nabízí svým zaměstnancům firemní stravování. Málokdo si umí představit, že by ve svém už tak většinou velmi nabitém pracovním programu o polední pauze obíhal restaurace, nebo jídelny, které jsou v okolí. Jedním z hlavních důvodů je to, že často kvalita nabízených jídel mírně řečeno pokulhává za standardem, nebo i když jste s jídlem spokojeni, strávíte neúměrnou dobu čekáním na jeho výdej. Poté už ani nemáte šanci si ho v klidu sníst a vychutnat si ho a zároveň tedy ani dostatečně využít přestávku, kterou na oběd máte.

Firemní stravování

Firemní stravování

Firemní stravování zejména ve velkých městech jako je Praha, je tedy něčím, co už spousta lidí, zejména zaměstnanců bere jako samozřejmost. Určitě to ale neznamená, že by jim nezáleželo na poskytované kvalitě těchto služeb, spíše právě naopak.

Ideálně má firemní stravování zajišťovat přímo vaření a distribuování hotových jídel, minutek a samozřejmě také zajistit řádné zachlazení – hlubokozmrazení potravin. Na to se dále váže provoz kantýn, ve kterých se také potraviny prodávají. Dalším nabízeným servisem může být zařizování cateringových akcí, podnikových večírků atd.

banner_06

Samozřejmostí by měla být především pestrost podávaných jídel, aby si měl zákazník z čeho vybrat. Počínaje výběrem z polévek, hotových jídel a minutek, obložených talířů, zeleninových a ovocných salátů i dezertů. Také nápoje by měly mít svůj prostor. Chybět by neměly ovocné džusy nebo třeba kvalitní káva. Firemní stravování Praha vám zaručí skvělí servis.

Výhodou je zejména to, že jídla si nemusíte objednávat a měla by být ideálně k dispozici po celou dobu, kdy je firemní jídelna nebo restaurace otevřena. Standardní porce jídel nemusí být konečné, na požádání je samozřejmě možné porci přizpůsobit přání klienta.

I způsob platby musí být komfortní, klient má tedy možnost zvolit hotovostní nebo bezhotovostní způsob.  To, zda vše běží jak má, je možné poznat jednoduše. Pokud je ve Vaší jídelně často plno, pak vše běží jak má.

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment