Firemní akce na Benicích je skvělou volbou

Firemní akce může být zábavná

Hledáte ideální místo pro uspořádání vaší firemní akce? Historická trojkřídlá budova Barokního statku Benice a rozlehlé nádvoří hřebčína Favory je ideálním prostorem pro konání nejrůznějších team buildingů, apod. Připravte svým zaměstnancům benefit v podobě skvělého pobytu na krásném místě v naší republice a nádherné přírodě v koňském prostředí.

Firemní akce

Firemní akce, doprovodné programy a perfektní zábava

V rámci vašeho firemního pobytu vám rádi nabídneme přípravu nejrůznějších a velmi zajímavých a zábavných doprovodných programů, k dispozici pro vás máme téměř neomezený počet parkovacích míst, na rozlehlých okolních loukách si užijete různé venkovní aktivity, vaše bezvadná večerní zábava se může protáhnout až do ranních hodin, u nás máme neomezenou zavírací dobu, statek leží na samotě, kde ani po desáté hodině večerní nebudete nikoho rušit. Na nádvoří statku Benice či na okolních pozemcích je možné zajistit rovněž zahradní párty s grilováním či rautem až pro 1 000 osob.

Firemní akce na statku

Obrovská firemní akce pro spoustu hostů

Firemní akce pro větší počet lidí. Pronájem středověkého špejcharu až pro 250 osob umožňuje zaměstnavatelům zajistit pobyt pro větší množství svých klientů, obchodních partnerů i zaměstnanců. Pro menší počet osob samozřejmě nabízíme pronájem seminární místnosti se zázemím pro coffebreaky s pohodlnými křesly a projektorem. Ve volném čase se můžete skvěle pobavit při jízdě zručnosti traktorem z 80.let, projížďka kočárem bude pro vaše pozvané hosty originálním zážitkem, dovednostní aktivity s koňmi i projížďku okouzlujícím okolím na hřbetu těchto překrásných, starokladrubských koní. Příjemné chvíle prožijete při opékání buřtů u ohniště ve večerních hodinách, což má své zvláštní kouzlo.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment