Evidence docházky s dokonalou přesností

Ruční evidování docházky svých svěřenců, jak ve školce, jeslích či jiné dětské skupině již berte jako minulost. V současné době jsou tyto metody již doslova archaické, a kdo ještě nepřistoupil na moderní metodu evidence docházky, má co dohánět. V současné době totiž všem paralelním skupinám a to jak dětským či například skupinám pracovníků, vévodí elektronická evidence, která sleduje jejich včasné docházení do zaměstnání, školky, školy či jiné instituce a to s přesností, ze které vás bude přecházet zrak. Příchody a odchody tak můžete sledovat v klidu a pohodlí ze svého křesla v kanceláři. Papír a tužku již potřebovat nebudete.

Docházkový systém pracující na bázi RFID

Docházkový systém, který pracuje na bázi RFID, v překladu na bázi bezkontaktních karet, je v současné době na vrcholu. Tento systém je tak určen především institucím, které pracují s dětskými skupinami či zaměstnanci o kterých potřebují jasné informace o jejich docházce. Jsou tak určeny všem, kteří se již nechtějí či dokonce nemohou spoléhat na papírové řešení docházky a jsou ochotni přistoupit na moderní způsob evidence docházky, za pomoci našeho systému, který využívá již celá řádka institucí. Nulové náklady a především také přesná evidence odchodů a příchodů, udělá z dosud nudné povinnosti zábavu.

Automatické rozpoznání příchodu a odchodu

Díky automatickému rozpoznání toho, zda se jedná o příchod či odchod, budete mít jasné informace o tom, kdo se právě nachází v dětské skupině či zda jsou všichni vaši zaměstnanci přítomní na svých pozicích. Zaměstnanec či dítě, tak pouze jednoduše přiloží čipovou kartu ke snímacímu přístroji a vy ihned uvidíte jasné informace o dané osobě. Nezapomeňte si rovněž povšimnout toho, jak především děti, bude „pípání“ kartou doslova a do písmene bavit. Nemějte ovšem obavy, že by po několikátém pípnutí, byla informace o příchodu zkreslená, systém totiž vyhodnotí pouze první přihlášení, ostatní v rámci jedné minuty zahodí. A co vy, už máte v hlavě myšlenku na dokonalý docházkový systém, který vám ušetří spoustu času?

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment