DRFG dluhopisy

DRFG je brněnská společnost s širokým rozsahem svých aktivit za kterou stojí podnikatel David Rusňák. Firma vydala DRFG dluhopisy, dlouhodobě investuje do sítě lékáren, do tepláren na biomasu a dalších podniků.

DRFG sponzorem Komety Brno

Společnost DRFG se v médiích probírala také díky spojení s hokejovým týmem Kometa Brno, který bude firma po tři sezony sponzorovat. S tím souvisí také změna názvu haly na DRFG aréna. Skupinu DRFG

Skupina DRFG vznikla v roce 2011 v  Brně, založil ji ambiciozní podnikatel David Rusňák. Velmi perspektivní člověk, který se zajímá o investice do nemovitostí, pozemků, zdravotnictví, snaží se stát jedničkou v lékárenském oboru a také v oblasti telekomunikací. Vytvořil projekt Unifer, který podporuje mladé studenty tím, že získají možnost pracovat na reálných zakázkách a tím také snazší vstup do života po ukončení studií. DRFG je společností, která buduje síť poskytovatele internetu pro celý Jihomoravský kraj, nakupuje pozemky, ale i obchodní centra a komerční prostory, které poté pronajímá obchodním řetězcům. Celkově činí investice této firmy více než 1 mld. Korun. Zaměřuje se především na perspektivní projekty v energetice, financích, zdravotnictví a dalších oborech.

drfg
Firma Davida Rusňáka má spoustu aktivit soustředěných do Jihomoravského kraje a především do Brna. Pobočku firmy umístil také do Prahy. Rozvíjí se investice a podnikatelské aktivity v mnoha oborech. Nejznámější je projekt Na zdraví!, tedy síť lékáren s pobočkami po  celé ČR. DRFG koupila dvě třetiny firmy A PLUS se kterou plánuje návrh a vystavění obřího kampusu, který má mít plochu o rozměru 35 hektarů. Firma se nechce realizovat investiční počiny v zahraničí, zaměřuje se pouze na Českou republiku.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

 

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment