Dokonalost události v režii Eventmodels

Mnoho firem čas od času pořádá firemní večírky, promo akce nebo oslavy. Aby všechno bylo naprosto dokonalé, je zapotřebí mít někoho, kdo to celé zorganizuje. Obraťte se na Eventmodels. Na akci vám pošlou profesionální hostesky, které se vším pomohou.

Široké pole působnosti

Služby, které Eventmodels nabízí, mají široký záběr. Proškolené hostesky pomohou s přípravami před samotnou akcí, mohou vítat hosty nebo dokonce podávat welcome drink, dále ani obsluha šatny jim není cizí. Kromě toho všeho taková hosteska je skvělým doprovodem po celé akci, její úsměv a příjemné vystupování událost jen pozvedne.

Potřebujete někoho, kdo se postará o zahraniční hosty na golfu? Někoho, kdo přivítá klienty na letišti? Nebo někoho, kdo bude po ruce při předávání cen vítězům? Ani jednoho z toho není pro hostesky Praha problém. Všechny umí mluvit anglicky a rusky. Pokud ale potřebujete uspokojit francouzského nebo německého klienta, ani to není překážka. Dokonce ani španělština nic nepřekazí!

Kde jsou hostesky k dispozici?

Eventmodels působí po celé Slovenské republice a celém Česku. Od roku 2013 vám nabídne hostesky ve všech krajích. Hostesky Praha i hostesky Brno jsou samozřejmostí. Ovšem nezoufejte, hostesky Ostrava nebo jakákoli jiná oblast, kde se akce koná, nemusí být na překážku. Eventmodels je schopný najít pro vás hostesku v místě konání akce. Jinak disponuje centrálním týmem, který vždy přiveze potřebný počet hostesek. Není problémem ani doprava ani ubytování.

Půjčovna kostýmů

To, jak budou dívky oblečeny, je také vizitkou celé akce. Je-li potřeba zařídit stejný outfit pro více dívek, obraťte se na půjčovnu kostýmů. Dokonce můžete sladit i logo firmy s barevným provedením oblečení. Eventmodels má k dispozici stovku kostýmů, a kromě toho může získat další díky spolupracujícím týmům okolí.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment