Cestujete aerolinkou Raynair? Od podzimu se rozšíří nabídka letů

Cestování už dávno není tak drahou záležitostí. V současné době se do zemí přepravuje hlavně pomocí letadel, protože jsou nejen pohodlnější a rychlejší, ale taky jsou mnohdy levnější. Pokud sledujete akční nabídky aerolinek, do i vzdálených destinací se můžete dostat za pár korun. Například aerolinka Ryanair nabízí co chvilku akční nabídky, kterých je třeba využít. Navíc nyní se jako bonus můžeme těšit na nové destinace, které v nabídce této aerolinky přibudou. O jaké destinace se jedná?

Aerolinka Ryanair je poměrně populární, a to hlavně díky cenám, které nabízí za své služby. Od podzimu se právě u této aerolinky dočkáme i nových letových tratí. V zimním letovém řádu z Prahy přibude celkem pět nových linek. Lépe se tak dostaneme nejen za šikmou věží, ale i do Maroka či do Marrákeše. 

Pravidelné linky si lidé zamilují 

Podle odhadů si lidé pravidelné linky zamilují. Ryanair rozšíří svou nabídku o hned několik destinací, jak jsme zmínili. Mezi pravidelné linky přibude pravidelná linka do zmiňované Marrákeše. Díky této lince přibude přímý spoj do Maroka, což doposud nebylo možné. 

Také se lépe dostanete do jordánského Ammánu či do Izraele. Do těchto destinací bude linka létat dvakrát týdně. 

Pisa už nebude jen sezonní záležitostí

Pokud jste někdy letěli do Pisy se společností Ryanair, letěli jste jen během sezony. Jenže nyní bude všechno jinak. Od letošního roku budou totiž linky do Pisy provozovány celoročně, nikoliv jenom sezonně. 

Kromě zmíněných destinací dojde ke zlepšení linky mezi Prahou a pařížským letištěm Beauvais.  Sem budou letadla této společnosti létat nikoliv dvakrát, ale rovnou třikrát týdně. 

Díky novinkám se nabídka Ryanairu rozroste, a to na devatenáct linek, které letí z Prahy. Aerolinka mimochodem letí i do oblíbeného Bruselu nebo Dublinu. Každým rokem se pomocí této aerolinky přepraví přes milion a půl lidí. 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment