Automyčka Express vrátí vašemu vozu jiskru

Automobil využívá spousta lidí jako každodenního pomocníka, třeba při dopravě do zaměstnání, a tak si od nás na oplátku zaslouží důkladnou péči. A je jedno jestli zrovna svítí letní slunko nebo je zimní plískanice. Většina majitelů to ví a také se o to snaží, protože dlouho přehlížená špína dokáže automobil znehodnotit a napáchat hodně škody. A nemusí jít jenom o všemi neoblíbenou posypovou sůl. Ale jak se kvalitně postarat o automobil třeba právě v zimním období? Jednou z voleb je automatická myčka, i když ani ona se nedostane na hůře přístupná místa a nedokáže si tak poradit se vším. Vynikající alternativou je Automyčka Express.

Automyčka Express

Automyčka Express

Není nad kvalitní ruční práci

Automyčka Express vás ohromí precizním přístupem a svou jednoduchou myšlenkou, která je vpravdě geniální. Spojuje v sobě totiž příjemné s užitečným. Do nákupního centra se vydává asi každý z nás a to je právě místo, kde Automyčku Express najdete. A tak místo aby vaše auto zahálelo na parkovišti, je po dobu vašeho nákupu svěřeno do péče zkušených pracovníků. Tady se jasně ukáže největší výhoda Automyčky Express, tedy individuální přístup při ručním mytí. I v případě nejlevnějšího mycího programu bude váš automobil ošetřen ručně bioaktivní pěnou, pečlivě našamponován a důkladně ručně vysušen. A vyjímkou nebudou ani prahy a vnitřní hrany dveří. Tady se automatická myčka „nechytá“. Zvláštní kapitolou je odstranění zaschlých zbytků hmyzu, které dělají problémy právě i automatickým myčkám.

Široká nabídka služeb Automyčky Express

Nejen lak vašeho automobilu si zaslouží péči a to vědí i v Automyčce Express. Pečlivou pozornost mohou pracovníci věnovat i vašim pneumatikám a diskům, včetně jejich leštění. Stejně tak i všem exteriérovým plastovým částem. V interiéru je potom samozřejmostí pečlivé vysátí a ošetření veškerých plastů, popřípadě impregnace koženého čalounění. Zapomenout nesmíme ani na leštění oken, voskování s UV filtrem a nebo také čistění klimatizací. Z nabídky Automyčky Express si vybere každý.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment