Zdomácnělé mikroslužby

Je to již zdomácnělý fenomén, využívaný několik let. Co jsou mikroslužby? Jedná se o drobnou pomoc za drobný peníz. Služby, které se firmám nevyplatí, ale pro jednotlivce jsou zajímavé a přínosné. Možnosti jsou neomezené, takže na internetu najdete nabídky seriózní i naprosté kuriozity.

Pravdou je, že na internetových stránkách nabízejících rozličné stovkové drobnosti najdete i hodně věcí, které se vám mohou hodit. Mezi nabídkami jsou i různé a znační neobvyklosti. Kdyby, jste se třeba nudili a nechtěli jít sami na oběd či na pivo tak za stovkovou částku s vámi někdo půjde.

Jak vše vlastně vzniklo?

Vznik mikroslužeb byl zcela spontánní. Studenti v Americe si chtěli přivydělat a začali nabízet drobné služby jako například čištění bazénů, venčení psa, donášku nákupu. A protože se vše po internetu rychle šíří o služby začal být opravdový zájem. Tato nová forma poskytování služeb se vydala na pouť po celém světě.

Takže zbývá už jen jediné – vymyslete opravdu zajímavou a neokoukanou službu o, kterou bude zájem, a máte vyděláno. Ale pozor počítejte s tím, že bude i spousta dalších co vaši službu pravděpodobně okopírují.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment