Váš úsměv o vás hodně napoví

Zuby jsou naší vizitkou a zároveň důležitou součástí našeho těla. Tím pádem bychom jim měli věnovat dostatečnou péči a nepodceňovat ji. Stomatologie Praha vám dokáže nabídnout služby, které představují nejen zubaře Praha.

Jakou péči mohu očekávat?

Stomatologie Praha 2 nabízí kompletní péči o vaše zuby. Celková péče se týká jak dospělých, tak i dětí. Zubní implantáty Praha, korunky i estetická faseta také spadají do služeb této stomatologie. Kromě bělení zubů je v nabídce i dentální hygiena Praha. A v akutních případech nechybí ani zubní pohotovost.

Co mi přinese dentální hygiena?

Péče o zuby neznamená jen pravidelné prohlídky u zubaře nebo čištění chrupu doma před zrcadlem. Základem vaší péče je i dentální hygiena. Dentálního hygienika navštivte ideálně dvakrát až třikrát za rok. Dentální hygiena Praha 2 používá různé techniky odstraňování zubního kamene. Jednak pomocí kyret nebo ultrazvuku, další čištění je prováděno pomocí pigmentace, při němž se používá jemný píseček smíchaný s vodou. Stomatolog Praha je tu pro vás a poradí, jak se o zuby máte postarat.

Na začátku stojí pravidelné prohlídky

Celková péče o zuby představuje pravidelné prohlídky, ale nejen to. Základem je především strava. Pravidelné návštěvy Dentální hygieny Praha vám pomohou předejít třeba paradontóze nebo zánětu dásní. Nicméně ale je to i trochu na vás. Musíte tomu pomoci svým vlastním přístupem a chováním, pak vám Zubní ordinace Praha vám poradí.

Využití moderní technologie

Moderní zubařské techniky se vyvíjí neustále kupředu. Pokud potřebujete například opravit poškozený zub, můžou nastoupit zubní implantáty Praha. V tomto případě se jedná o náhradu zubů, jež se upevní přímo do kosti. Výhodou pak je, že je není možné poznat od běžného zubu. Celý zákrok probíhá při lokálním umrtvení a je bezbolestný.

Myslete na své zuby a obraťte se na zubaře Praha 2!

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment