Sviťte chytře a úsporně

LED žarovky

Šetření je v dnešní nevyzpytatelné době, kdy se neustále všechno zdražuje, velmi důležité a každý šetří, kde se dá. Někdy ale možná příliš utrácíme tam, kde to není nutné a ani si to neuvědomujeme. Jedním z takových případů většinou bývá výběr žárovek, neboť většina lidí kouká na pořizovací cenu, ale už ne příliš na její vlastnosti. Měli bychom ale vybírat takové žárovky, které budou mít vysokou svítivost i při velmi nízké spotřebě. Tou nejlepší volbou je LED osvětlení.

Tento druh osvětlení má sice celkem vysokou pořizovací cenu, ale investici nám možná i několikrát vrátí, díky svým skvělým vlastnostem. Jaké to jsou?

  • Vysoký výkon, ale nízká spotřeba
  • Odolnost vůči nárazům, otřesům a vibracím
  • Velmi dlouhá životnost
  • Žádná rtuť ani jiné nebezpečné látky
  • Rozsvícení do plného výkonu ihned po zapnutí
  • Velmi nízká povrchová teplota
  • Žádné ultrafialové, či infračervené světlo

Zajímá Vás, kolik se dá s LED osvětlením ušetřit? Oproti klasickým žárovkám přinášejí LED žárovky úsporu až neuvěřitelných 90 %. Životnost, kterou neovlivňuje ani časté rozsvícení a zhasínání, je až neuvěřitelných 25 000 hodin. LED žárovka se díky jejím skvělým vlastnostem hodí opravdu kamkoliv. Můžete ji využít v chodbách, komorách a toaletách ke krátkodobému svícení, i pro dlouhodobé osvětlení velkých ploch.

Šetřete peněženku i přírodu

Jestliže Vám není lhostejné naše životní prostředí a příroda, potom by pro Vás svícení LED žárovkami mělo být absolutně jasné. Důvodů je k tomu hned několik – žádný obsah jedovatých látek, úspora energie, malé množství odpadu, díky dlouhé životnosti.

LED žárovky za skvělou cenu

Proč zainvestovat do LED osvětlení, je Vám už jistě jasné. Otázkou ale zůstává, kde sehnat ty nejlevnější LED žárovky, aby investice nebyla zas tak vysoká. I a to máme odpověď. Přinášíme Vám eshop Lightpark, kde najdete opravdu široký výběr LED osvětlení všeho druhu, za opravdu skvělé ceny.

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment