Stěhování firmy v Praze, zkušenosti

Pokud plánujete stěhování v Praze nebo okolí, určitě vám přijde v hod firma, která nabízí rychlé a snadné stěhování vašeho nábytku i dokumentů a to bez rizika. Stěhovák, který je pohotový 24 hodin denně a to včetně svátků i víkendů a za tyto dny se neúčtuje žádný další poplatek. Pro PROFIGROUP je to pracovní den, jako každý jiný.

Výhody stěhování od profíků

Stěhování v Praze a okolí s PROFIGROUP má několik výhod. Kromě maximální spolehlivosti všech pracovníků stěhuje firma se zárukou a bez rizika. Vstřícné jednání k zákazníkům je samozřejmostí a to i 24 hodinový provoz firmy. Vaše poptávka je vyřízená ihned. Ať už se jedná o telefonickou nebo e-mailovou. Ihned si s vámi firma domluví schůzku a podrobnosti ohledně stěhování. Doporučí vám zkušené tipy, nasbírané z dlouholeté tradice firmy a to už od roku 2005, kdy přišla firma na trh. Zdarma je pro vás také poradenský servis či vypracování cenové nabídky. Pokud potřebujete, PROFIGROUP vám také nabídne k zapůjčení krabice na stěhování, do kterých můžete všechny své knihy, dekorace, obrázky, sbírky a všechno další uložit.

stěhování

Stěhování s PROFIGROUP je snadné

Profesionální tým stěhováků se postará o vaše bezpečné stěhování po Praze. Po celou dobu stěhování mate 100% kontrolu nad jeho průběhem. V zavazadlovém prostoru auta je vždy asistent, který hlídá vaše věci, aby nedošlo ke ztrátě. Pokud stále váháte, jestli se máte obrátit právě na tuto společnost, zde je seznam základních benefitů, které vás o tom přesvědčí:

 • 100% spolehlivost pracovníků a profesionální jednání
 • stěhování bez rizika a se zárukou
 • jednání se zákazníky je vždy vstřícné a milé
 • stěhování 24 hodin denně
 • vaše poptávka je ihned vyřízena
 • možnost zapůjčení krabic na stěhování
 • ZDARMA poradenský servis i vypracování cenové nabídky
 • Žádné příplatky za svátky nebo víkendy a ani za stěhování do patra bez výtahu

Myslím si, že je mnoho dalších důvodů, proč zvolit PROFIGROUP, stejně jako já jsem ji zvolila já. Jsem ráda za tuto zkušenost, protože PROFIGROUP přestěhovala můj byt velmi rychle a já během jednoho víkendu mohla začít nový život „v novém“…

Anna Peterková

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

Profi články
 • 4
  Shares

Leave a comment