Špatná pozice je již minulostí

Také webové stránky dokážou posunout podnikání, či jiný záměr stránek někam dál. Čím více návštěvníků, tím více úspěchu. A cestou k němu jsou SEO optimalizace.

Špatná pozice je již minulostí

Všude se o ní mluví, avšak málokdo ví, co přesně znamená. Ano, řeč je o SEO optimalizaci webu. Jedná se pořád tak nějak o třináctou komnatu internetu. Je jen málo odborníků, kteří by si dokázali s kvalitní optimalizací poradit, avšak SEOlight s.r.o. patří mezi ně. Jedná se o profesionální firmu, která se zabývá právě optimalizacemi a dalšími službami, které s tím úzce souvisejí.

 

Optimalizace aneb co to vlastně je

Nyní si ale pojďme prozradit, co to vlastně ta SEO optimalizace webu tedy je a proč by měla zajímat právě vás. Jedná se o soubor jistých úkonů, které vedou ke zlepšení pozice ve vyhledávačích, a tím pádem ke zvýšení návštěvnosti a úspěšnosti celého webu. Funguje to jednoduše. Pokud někdo zadá do vyhledávače nějaké klíčové slovo, zobrazí se miliony výsledků. Vy určitě chcete, aby se váš web zobrazoval co nejvýše. Tomu nepomůžete propracovanou grafikou ani poutavými texty, které ale samozřejmě mají také vliv, pomůžete tomu naopak tak, že necháte provést optimalizaci. Ta se provádí pro dva nejčastěji využívané vyhledávače, tedy pro Seznam a pro Google. Odborníci mají totiž k dispozici statistiky z těchto dvou vyhledávačů a mohou vám pomoci s výběrem vhodných klíčových slov, se kterými se bude dále pracovat.

SEO optimalizace webu je ovlivňována několika faktory, které můžeme dále rozdělit:

 • On-Page faktory – Návrh klíčových slov a SEO analýza – Na začátku spolupráce je potřeba provést návrh klíčových slov, protože kolem těch se budou celé tyto služby točit. Po výběru následuje analýza webu, kdy se odborníci pokusí odhalit veškeré chybky ve struktuře a textech, které by mohli mít negativní dopad na pozici webu.
 • Off-Page faktoryPsaní revolučních PR článků, tematických PR článků, linkbuilding – Na vybraná klíčová slova budou napsány PR články, do kterých se budou vkládat zpětné odkazy. Tyto články se budou následně publikovat na různé nebo tematicky zaměřené weby.

Napíšeme a vydáme PRofi PR článek již od 150Kč, kvalifikovaní redaktoři se těší na Vaši poptávku.

  Redakce Press-Media

  Redakce Press-Media

  Doporučuje další zajímavé články na mediích

  Press-News.cz

  PR-články.cz

  e-Žena.cz

   

  Profi články
  • 4
   Shares

  Leave a comment