Samolepky jsou způsob, jak zútulnit váš domov

Všichni se snaží najít způsob, jak zpříjemnit prostředí interiéru – nakupují polštářky, koberečky, závěsy, obrazy, květiny, nebo znovu a znovu malují všechny pokoje. Řešení přitom může být tak snadné. Velké samolepky na zeď nabízí mnoho možností. Věřte, že i vy si mezi velkým množstvím nápadů vyberete.

Na velikosti záleží!

V přehledném a podrobném menu e-shopu Dekolepky.cz si můžete najít přesně to, co potřebujete. Ať už hledáte konkrétní motiv, nebo vás zajímá, co je doporučeno umístit do různých pokojů, najdete, co hledáte. U toho to však nekončí.

samolepky

Objednávku můžete následně konkretizovat přesně podle svých potřeb a přání. Nálepku si tak můžete objednat takřka v jakékoliv barvě. Upravit však můžete také velikost samolepky. Je tedy jedno, že potřebujete samolepku velkou, která vyplní prázdné místo nad postelí. Velké samolepky nejsou problém.

Několik motivů navíc umožňuje připsání vlastního textu. Takovou možnost najdete například u samolepky, na které jsou zobrazeny otisky dětských nožiček. Vy si totiž k objednávce potom můžete doplnit požadované jméno a datum narození. A je to, originální a krásná dekorace do pokoje vašeho miminka je na světě!

Přeneste si domů kousek přírody

Jaro je v nedohlednu, alespoň za okny. Vy si ovšem můžete jarní, květinovou náladu přenést domů. Výběr je z mnoha motivů, věnujte třeba pozornost samolepkám na zeď pampeliška. A nemyslete si, že jde o jednu suchou variantu obyčejné pampelišky! Dekolepky.cz vám nabízí hned několik variant, od reálnějších po abstraktní. A i ty lze následně upravit dle vašich potřeb, tedy co se barvy a rozměrů týče.

samolepky

Příjemné prostředí obývacího pokoje

Obývací pokoj je nejen místem sešlostí a oslav, slouží také jako místo k relaxaci a odpočinku. Proto některým může vadit přehlcení pokoje dekoracemi. Místo tuny polštářů a obrazů objevte samolepky na zeď do obýváku, které prostředí zútulní decentně, ale přesto moderně. Mezi oblíbené samolepky patří různé geometrické tvary, motivy květin, ale v módě jsou také nápisy a citáty. Ponořte se do samolepkové mánie a objevte novou, moderní dekoraci, která oživí každý interiér.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment