Regály zjednoduší logistiku

regály

Firma s 25.letou tradicí vám pomůže vyřešit logistiku ve vašem skladu. Nabízíme kvalitní regálové systémy pro řešení skladování zboží a výrobků ve vašich skladech.

Regály

Regály

Skladovací prostory na míru

Nabízíme vybudování skladovacích prostor na míru. Můžete využívat naše paletové či konzolové regály, regály na skladování materiálu a další typy. Snažíme se přizpůsobit všem požadavkům našich zákazníků.

Konzolové regály

Nabízíme vám konzolové regály, které můžete obsluhovat ručně nebo z vysokozdvižného vozíku. Záleží na konstrukci a také na typu uskladněného materiálu. Nosnost vám nastavíme na míru vašim aktuálním potřebám.

Mobilní policové regály

Využívat můžete systém policových regálů MOBIRACK, který je sestaven z policové nástavby a pojízdného podvozku. Regály snadno přesunujete na pojízdných kolejích tak, jak zrovna potřebujete. Své skladové prostory tak využijete mnohem efektivněji. Navíc šetříte svůj čas i čas zaměstnanců, kteří si mohou materiál posunout blíže výrobním linkám, apod.

Proč využívat naše regálové systémy?

Nabízíme celou řadu regálů. Regály máme paletové, mezi prostorové, obchodní, ale i patrové sklady a další.
Naše výrobky jsou velmi kvalitní, na míru zákazníkům a za nízké ceny. Pomůžeme upravit váš stávající sklad tak, aby se zlepšila vaše logistika. Se vším vám poradíme, ukážeme jak který systém funguje a poradíme, který vybrat přímo pro váš podnik. Mimo jiné umíme vyřešit i atypické konstrukce, dodáme celou řadu doplňků a ochranných sítí, kolejnic a všeho potřebného ke skladování zboží i materiálů. Vaši objednávku vám přijedou namontovat zkušení pracovníci. Nemusíte se tak o nic starat, což je velmi výhodné z hlediska času, kterého nemáme často nazbyt. Při nákupu u nás vám dáme k dispozici odborníka, který vám umí poradit, jak efektivně vybavit

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment