Recenze nebankovních půjček bez registru

Zaplo půjčka

Existuje nepřeberné množství finančních produktů, jak v bankovní tak nebankovní sféře. K nejčastěji poskytovaným půjčkám v rozmezí 5 – 20 tisíc patří nebankovní sektor. Je to především z důvodů rychlého vyřízení a také čím dál větších překážek ze strany bankovních domů. Není pravdou, že nebankovní půjčky mají vždy nekřesťanský úrok. Mnohé nebankovní společnosti sledují bedlivě finanční trh a snaží se své podmínky přizpůsobit. Pravdou je, že úrok o něco větší je, ale zase převládají jiná pozitiva, která nakonec rozhodnou ve prospěch nebankovní půjčky. Je to především rychlejší vyřízení a možnost nastavit půjčku dle potřeb. Mnohé společnosti vám vyjdou vstříc a nabídnou delší splátkový kalendář s nižší měsíční splátkou. V bance je vše předem stanoveno a žádné ústupky se nekonají. V dnešním článku se zaměříme na tři nejčastěji využívané nebankovní sektory.

 

Smart půjčka

Smart půjčka

 

Smart půjčka

 

Výhodná SMART půjčka umožňuje získat finanční prostředky téměř každému a na cokoliv. Za příznivých podmínek lze požádat o částku v rozmezí od 5 do 70 tisíc korun se splatností 13 až 16 měsíců. Mezi přednosti této půjčky patří rychlost a jednoduchost. Z pohodlí domova online zařídíte vše potřebné a není nutné nikam chodit. Do formuláře vepíšete pouze osobní a kontaktní údaje a počkáte, zda vám půjčku schválili. Peníze se pak vyplácejí do 48 hodin od podání žádosti.

 

Cetelem půjčka

 

Cetelem půjčka  patří k nejznámějším a nejspolehlivějším poskytovatelům nebankovních úvěrů. Využít se dá na konsolidaci půjček, sjednání osobní půjčky či podat žádost o kreditní kartu, pro nečekané výdaje, chcete-li mít pro jistotu peníze po ruce. Recenze spokojených zákazníků vás přesvědčí, že jde skutečně o spolehlivého poskytovatele. Peníze získáte rychle a hlavně na jakýkoliv účel – i neúčelově.

 

Cetelem půjčka

Cetelem půjčka

 

 

Zaplo půjčka

 

Rovněž půjčka Zaplo umožňuje snadné a rychlé řešení pro ty, jež se potýkají s finančními potížemi. Zde navíc získáte zcela první půjčku zdarma, proto se nemusíte obávat vysokých poplatků a úroků. Maximální výše první půjčky je do 8 tisíc korun, ale může být samozřejmě i nižší. Máte 30 dní na vrácení peněz a nebude muset platit úroky ani poplatky.

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment