Projektová kancelář je dobrá volba pro Váš domov

Jsme projektová kancelář, která má za sebou více než 300 dokončených projektů. Na toto číslo jsme pyšní, což však neznamená, že dál nepokračujeme v každodenní stoprocentně odvedené práci. Specializujeme se především na projekty domů. Pro naše klienty máme samozřejmě k dispozici jejich katalog, ze kterého je možné si vybrat. Naše typové projekty rodinných domů Vám umožní zjistit, co vše je možné zrealizovat. Mnohdy totiž slouží jako inspirace. Na jejich základě si u nás mnoho zákazníků požádalo o vypracování zcela individuální a jedinečné zakázky. Již nějakou dobu se specializujeme také na projekty bungalovů, které si získávají oblibu čím dál více. A protože si plně uvědomujeme, že naším cílem je naprostá spokojenost zákazníka, jsme připraveni přistupovat ke všem požadavkům a přáním zcela otevřeně.

Protože chceme, aby naše projekty a stavby byly smysluplné, dáváme velký prostor těm energeticky úsporným a nízkoenergetickým. Ty šetří nejen finance jejich majitelům, ale také jsou šetrnější k životnímu prostředí. Naší motivací je maximální spokojenost zadavatelů zakázek. Proto nabízíme skutečně komplexní služby. Patří k nim nejen zhotovení kompletní dokumentace, ale jsme také schopni poradit s výběrem pozemku, stavebního materiálu, doporučit vhodný způsob vytápění, zpracovat 3D vizualizaci, která Vám pomůže vše si mnohem lépe představit, Vyřídíme za Vás průkazy energetické náročnosti, pomůžeme s rekonstrukcí, poradíme s výběrem dodavatele atd.

Naše ceny jsou příznivé. Nejsme pouze zprostředkovatelé zakázek, jsme samotnými zhotoviteli, a právě proto nejsme nuceni cenu zbytečně navyšovat. Investování do bydlení je velkým životním krokem, proto ho zrealizujte s profesionály, ke kterým se hrdě hlásíme. Naše výsledky za mnoho let zpět jsou toho v mnoha případech doslova hmatatelným důkazem.

Profi články
  • 4
    Shares

2 Comments on Projektová kancelář je dobrá volba pro Váš domov

Leave a comment