Posuvné dveře Praha vdechnou bytu moderní kouzlo

Posuvné dveře Praha

Obliba posuvných dveří Praha nezadržitelně stoupá. Může za to nejen velký výběr designů a barev, ale také velká úspora potřebného místa oproti klasickým dveřím. Už se vám tak nestane, že na stěnu nemůžete připevnit polici protože by bránila dveřím v otevření. Opomenout nesmíme ani vyšší bezpečnost, obzvlášť u dětí, které si tak už nikdy neskřípnou do dveří prsty a ani je nikdo nedopatřením neuhodí křídlem dveří.

Posuvné dveře Praha

Modernizujte efektivně s posuvnými dveřmi

Pokud máte starší interiér tak každá změna v něm dokáže probudit jiskru oživení a a dodat mu moderní vzhled. Podobným řešením mohou být i posuvné dveře Praha. Z rozsáhlé nabídky si vyberete typ, který přesně odpovídá vašim požadavkům a dobře zapadne do vašeho nového, prozářeného bytu.

Zástavba není hororem

Stavební práce jsou nevyhnutelné, ale není to nic proč byste si měli trhat dopředu vlasy. Posuvné dveře Praha mají v nabídce více typů dveří s rozdílným způsobem montáže, které se liší náročností stavebních úprav. Nabízí se jak možnost montáže do zárubní, kdy se křídla dveří chovají jako zákryt, tak i způsob montáže do pouzdra, kdy dveře zajíždějí velmi elegantně do dutého pouzdra zabudovaného do zdi, až po nejjednodušší variantu montáže přímo na stěnu.

Co jinde nenajdete vyřeší posuvné dveře

O úspoře místa jsem už mluvili, ale vyplatí se tuto informaci zopakovat ještě jednou a to nejen pro majitele malých bytů. Posuvné dveře Praha jsou také bezprahové a skvěle se tak hodí do bezbariérových prostor, kde už nebudete mít problémy s překonáváním prahu. A nebude je mít ani váš robotický vysavač, pokud jej používáte. Z nabídky posuvných dveří Praha si opravdu vybere každý a není nic jednoduššího než se přijít přesvědčit na vlastní oči.

 

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment